Evde kilo verme...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve woldemort tarafından 23 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. woldemort

woldemort Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar...

183 Boy 77 kiloyum. Ama şöyle bi sorunum var Bacak uzunluğum 1.25. Bacağım uzun vücudum kısa :) bu sebepten dolayı kilom aşşağı yukarı normal olsada bu vücütta iyi durmuyor ve kilo vermek istiyorum. Spor salonuna gitmeyi düşünüyorum ama bi türlü içeri giremiyorum o salondan. (utanıyorum yada çekiniyorum herneyse işte) Evde koşu bandım,dumble vs var.Evde yürüyüş+ koşu,mekik,şınav,ve dumbell la sidebend yapsam yararını görürmüyüm? Vücut yapmak felan istemiyorum tek derdim öncelikle yağlardan kurtulmak.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Not: Tek başına spor olmaz diyeceksiniz diyet yapman gerek diceksiniz onları biliyorum zaten,tek sorum spor :)

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123
    Bence korkmana gerek yok kapısının önünde gözünü kapat hedeflerini düşün derin bir nefes al ve gir. Bağımlılık yaparsa çıkmak istemeyeceksin :)

Diğer soruların cevabı ise evet yapılabilir.

3. woldemort

woldemort Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bağımlılık yaparsa çıkmak istemeyeceğim i biliyorumda en zor kısmı sanırım başlayabilmek :)

4. shaq

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123
    Spora düzenli giden bir arkadaşınız varsa yanına 1 gün gidin onunla takılın

5. woldemort

woldemort Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki şunu sorayım. Dediğim gibi vücut yapmayı vs şuan düşünmüyorum şuan önceliğim kilo vermek ve yağlardan kurtulmak. Bu sebepten evde yapmakla sporda yapmak arasında fark olurmu? Salona gidersem bi program vercek çünkü ve genelde bütün bölgeleri çalıştıracak hareketler veriliyor kardiyo yok denecek kadar az oluyor max 10 15 dk oda ısınmak için. Ben 30-40 dk kardiyo sonra mekik şınav side,bend yapmayı düşünüyorumda?

6. shaq

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş