1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evde kendi tekniğim hiçbir aletsiz 30 günlük sonuç !!!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dj_absolut tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. dj_absolut

dj_absolut Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar evde kendi uyguladığım yöntem ile 30 günde aşağıdaki resmlerdeki gibi sonuç aldım, oncelikle belirteymki daha öncehiç body salonuna gitmedim veya herhangi bi alet kullanmadım, calışmalara başlamadan once 55 kiloydum şimdi 30 günde 62 oldum hayatmda ilk defa bu kiloya ulaştım...(kol kalınlığım neredeyse bilek kalınlığı kadar inceydi...)

Tekniğim:

Sabah 3 set 7 şer kez barfiks

Öğlen 3 set 16 şar kez şınav

Akşam yatmadan once 3 set 15 er kez yumruk ile şınav..

setler arasında 15 dakika dinlenme molası veriyorum

KİLO:62
    BOY:1,72

Sorum: Arkadşlarım vücut yapımın body ye cok uygun oldugunu söyler acaba düzenli body salona gitsem sonuç nasıl olur acaba...

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ya arkadaslar açmayın şöyle başlıklar....body ye gitsem ne olur acaba....muhteşem ötesi olursun, ortalıgı yıkar gecersin, senden iyisi olmaz hatta....nedir ya bu? soru mu?..setler arası 15 dk dinlenme?...sen hiç, birazcıkta olsa forumu okumayı denedin mi acaba?....o arkadaşlarına söyle, seni fazla gaza getirmesinler, boşa kürek çekmesinler....
    sana söyleyecegim, gec pc başına otur--->antrenman kısmına tıkla--->ve cok güzel bilgiler + dogru bildigin bir sürü yanlışlarını görmek sana kısmet olacak....

asrin78, Rodney McKay, antalya_07 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  3. dj_absolut

dj_absolut Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşım yorumların için teşekkürler

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

josef_1531 bunu beğendi.
  4. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Zayıf olduğun için gelişmenin gözle görülememsi kaçınılmaz fakat D.Wolf'un da dediği gibi , doğru antrenman tekniği ile yaparsan , çok fazla daha verim alabilirsin. Beslenmene dikkat ettiğin ve çalışmaları aksatmadığın belli oluyor fakat yinede setler arası 15dk süre gelişimini baltalamıştır.

Onun dışında vücuduna bakarak söyleyebileceğim biraz daha kilo alman gerektiği ve bel bölgendeki yağları (özellikle sırt fotosunda yanlardaki yağlar) eritmen. Bunun için evde yapılabilecek hareketler mevcut.

Vücut geliştirme hareketleri yaptığın 3 harekete bağlı olmamalı yoksa güzel görüneyim derken daha da kötü , dengesiz bir biçime kavuşursun. Bir spor salonuna yazılırsan veya forumdaki ev programlarına göz atıp kasları eşit çalıştırırsan verim alabilirsin. Başarılar.

5. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    bir salona başla bakalım sonuş nasıl olacak fakat sana bu işler toz pembe gelmesin ole kolay değil... yapının da müsait oldugu bi bakınca anlaşılmaz ve neye göre yapın müsait...

Birde o setler arası 15 dk ne yahu... 3 set gircen 45 dk bekliyomusun peki napıyosun bu süre içinde...

6. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    tekniği senin geliştirdiğin çok belli oluyor vücuduna bakınca :D

7. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Şahsına alma ama 30 günde şuraya fotoğraf yükleme cesaretini anlamıyorum. Bir yemeği daha pişirmeden malzemeleri gösterip "nasıl, lezzetli mi?" diye sormaya benziyor. Biraz çalışın, gözle görülür bir fark olsun, ondan sonra fotoğraf yükleyin de "şuraya ağırlık ver, buraya yüklen" gibi hocalardan tavsiye alın. Ya da şu fotoğrafı saklayın, 1 sene sıkı çalışın ve sonra da 2 fotoğrafı yükleyin, gelişime bakalım.
    Bol şans.

Rodney McKay, BIROL, Aytosh ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ewt arkadaşım banada aynı şeyi söylemişlerdi :D bunlar acımasız konuşuyor :D:D:D

cingi bunu beğendi.
  9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bence önden verdiğin pozda omuz başların, kolların hatta kanatların varlıklarını gösteriyorlar, ancak şu gerçekte unutulmamalı sadece 62 kilosun, eminim düzenli idman yapsan şekilli gelişirsin, forumda Emrah isminde bir arkadaşımız vardı, kısa boylu, çok şekilli ama ufak çatılı fiziğin ona benziyor.
    Yapılarınız benziyor, ve bence evet bu spora müsaitsiniz, ama çok aşırı büyütülecek bir genetik yatkınlık değil.
    Zira asıl çok yetenekli kategorisi hiç çalışmadan senin boyunda 70 kiloda başlayıp idmanla bir senede 80-82 kilo olan insandır, böyleleri var, bunları hiç düşünme bence, bir salona başla, bir senede en az 70 kilo olursun gibi geliyor bana, 70 kiloda cidden iyi bir görüntü vermeye başlarsın, ama 1 sene emek vermeden kendi fiziğin üzerine çok düşünme.

josef_1531 bunu beğendi.
  10. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    bu iş evde bu yaptıklarınla imkansız :)

vücut yapmak için agırlıklara ihtiyacın var

salona yazılmalısın bol bol yemelisin

kolay gelsin

11. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    cesaretinize hayranım D.Wolf yani gerçektende haklı...

12. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    vay beee ne teknik dememizimi bekliyordun?
    kilo alman guzel birsey ancak bu senin calisma stilinin dogru oldugu anlamina gelmez.. vucuduna eziyet ediyorsun 15 dk molami olur?
    bu sporda en ama en onemli sey bilgidir..

13. dj_absolut

dj_absolut Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler inanın hiç bilgim yoktu ve yorumlarınız sayesinde daha dikkatli olacagım kesin ve yaşadığım ilçede 6 body salonu var artık başlasam iyi olur teşekkürler...

14. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Setler arası 15 dakika ara mı? Ben setler arası 15 dakika ara versem salondan çıkmam 5-6 saati bulur herhalde. Düşünüyorumda setler arası 15 dakika ise bölgeler arası geçiş 3 saati buluyordur. :D Bu arada göğüs bölgene dikkat et 23 yaşındasın çok kilolu olmamana rağmen göğsünde yağlanma var jinekomasti habercisi olabilir.

Son düzenleme: 24 Temmuz 2008
  15. soldier

soldier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorum: Arkadşlarım vücut yapımın body ye cok uygun oldugunu söyler acaba düzenli body salona gitsem sonuç nasıl olur acaba...

bu soruna cevap : hic ugrasma degmezzzz .. (sonuc felaket olabilir)

16. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul

soldier ironi mi yaptın anlamadım, soru bence de anlamsız ama bu tarz sözlerle bir insanın şevkini kırabilirsin. felaket olur derken ne demek istediğini de anlamadım açıkçası?

benim diyeceğimse spor iyidir, güzeldir; arkadaşın genetik yapısı VG'ye çok yatkın veya az yatkın olabilir yine de -sağlıklı ve bilgili bir şekilde yapıldığı zaman- harika bir spordur. fotolarla ilgili yorgumları daha bilgili arkadaşlar yapmışlar-yapıyorlar zaten.

17. pac89

pac89 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kardeş uzmanı değilim ama tek bi şey söyliyeyim.biraz kilo alsan vücut tam kıvamına gelir.yaptığın çalışmalarının verimini daha çabuk alırsın.

18. dj_absolut

dj_absolut Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için...bu arada soldier arkadaşım berbat olacağını nerden biliyosun yada bu spor dalında fazla bilgiliysen bana bunu açıklarmısın bende ona gore devam eder yada bırakırım teşekkürler

19. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle tavsiyem ön omuz pozu verirken omuzlarını yukarı çekmemen :) Bununla beraber 3 çalışmayı bir güne yayarsan çok kötü olur. O saydıklarının hepsini 45 dakika-1 saat içerisinde yapsan en azından büyüme hormonunu verimli bir şekilde tetiklemişsin olursun. Kaldı ki setler arasında 15 dakika dinlenme hem vücuduna zarar hem de sağlığına(Terliyorsun ve oturup bekliyorsun). 7 kilo almışsın dediğine göre; ama 1 ayda 7 kilo aldıysan bunun büyük bir çoğunluğu yağdır. Hiç kimse 1 ayda 5-6 kilo saf kas kütlesi yapamaz :)
    Başarılar dilerim, devam et(Salonda daha iyi olur bu devam etme sürecin)...

20. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    bu şekilde gaz başlayanlar genelde istediği sonuca ulaşmanın çok zaman alacağını görüp vazgeçer. muhtemelen sen de onlardan biri olacaksın. bunu anlayıp o şekilde yorum yapmış bence soldier.

Sayfayı Paylaş