evde jeet kune do ve salonda muay thai

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve bra85der tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Oncelikle selamun aleykum
    Ben yalovada oturuyorum ve burda jeet kune do kursu yok kung funun herhangi bir stilide yok dolayisiyla bunlari evde internetten bakarak ne kadar ogrenebilirim ve siz evde jeet kune do yapmami mi yoksa 4 ay boyunca gittigim mma kick box ve muay thai kursuna devam etmemi mi onerirsiniz acikcasi ben muay thaiye devam etmek istemiyorum cunku kafaya cok darbe aliniyor bu da zeka geriligine sebep oluyor ve bi kung fucu butun darbelerini kolaylikla absorbe edip karsi saldiri yapip maglup edebiliyor fakat dedigim gibi etrafta hic kung fu antrenmanlari yspan bi yer yok ve kendimi korumayi ogrenmek istiyorum muay thaiye giderken bazi hareketler ogrenip yumruklari yinede absorbe edebilirmiyim ve son olarak duvar gibi sabit nesneleri ittirip yada kaldirip yada sinav veya mekik pozisyonunda dursrak vucut yapabilirmiyim ben kesinlikle hacim istemiyorum gucum olsun yeter ayrica hem yuzme hem okculuk hemde bi dovus kursuna baslayacsgim bunlar vucudumun cok zorlanmasina sebep olurmu gorusleriniz ocin tesekkurler

2. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ilerlemek,maçalara çıkmak istiyorsan tabiki de muay thai derim ama hem kendini korumak güç kazanmak teknik açıdan gelişmek istersen ikisi de olabilir. jeet kune do evde öğrenilmesi zor olabilir usta veya kıdemli bir hocayla çalışman daha sağlıklı olur yoksa ciddi sakatlıklar olabilir.

Sayfayı Paylaş