Evde Halter Masası ile böyle görünüm için program istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ra_eM tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Ra_eM

Ra_eM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar evimde halter masam var 1.resimde gösterdiğim masa. Ben 2ni resimdeki manken gibi bir vucüt yapmak istiyorum. Bana bir çalışma programı önerebilirmisin sıkı çalışma bir program olabilir farketmez. Besin takviyesiz olmasını istiyorum. Eğerki takviyeye mecbur isem neler almam gerek. Özellikle gögüs şişirme ve kas yapmak Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın taşınabilir konum.

Boy :171 cm
    Kilo : 59

Son düzenleme: 4 Haziran 2012
  2. aziz4458

aziz4458 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çok zayıfsın kardeş öyle bir vücut için o kiloyla yapamazsın kilo alman gerek

3. Ra_eM

Ra_eM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ama hem kilo alıp aynı anda vucüt yapmak istiyorum. Sadece vucüt yağ yakıp kasa çevirmek ile mi oluyor acaba? Eğer öyle ise kilo almam için öneriler nedir.?

4. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Bu nasıl bir saçma öneridir? dünya şampiyonu, avrupa yada türkiye şampiyonu vucutcular analarının karnından 70 80 kilo çıkıp kas yaptımı sanıyorsun? , Fitness daki amaç Kas yaparak kilo almaktır unutma bunu. ben 50 kiloydum 1.80 boy, gayette kilo aldım 71 im şuan yağ oranıda %5. Lütfen bilinçli yönlendirelim.

Arkadaşım sana gelirsek besin takviyesi kullanman lazım. karbonhidrat tozu özellikle hardline alabilrsin. o sephada neler yapılabilir bilmiyorum ama bence bir müddet salona gitmelsin, baya kapsamlı birşeye benziyor gerçi forumdan yardımcı olanlar çıkar illaki ama salona gitmeni oneririm .

albatros46 bunu beğendi.
  5. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    program felan veremicem ama biraz moral verebilirim

kilo verek vücut yapmak kilo alarak vücut yapmak hıc farketmez azimliysen ve istikrarlıysan yapamıyacağın şey yok önemli 3 şey vardır beslenme antreman dinlenme bu 3ünü sıkı tutarsan istediğin vücuda er yada geç ulaşırsın

6. Ra_eM

Ra_eM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlar için teşekkü ederim. Spor salonunu şuan için düşünmüyorum arkadaşlar. Evde birşeyler yapmak istiyorum arkadaşlar. Azimliyim tabikide sonuna kadar gideceğim bu işin. :)

7. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Deneyimli biri umarım yardımcı olur. dediğim gibi kapsamlı birşeye benziyor, dumbell falanda alırsın, barfix cubugu alırsın bide evdede calısırsın sorun değil ama ben şahsen program veremicem sana

8. Ra_eM

Ra_eM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah bir güzel program bekliyorum ustadlardan bu işe çünkü gönül vermek istiyorum heleki imkanlarım varken evde tabikide :D

9. Ra_eM

Ra_eM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    flood gibi olacak ama yokmu bir kişi acaba program verebilecek

10. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Moralini bozmak istemem ama evde sadece o istasyon ile zor işin. Gönül vericem diyosan, kafana bu kadar koyduysan bazı aletler eklemen gerekecek. Yada bi spor salonuna yazıl daha sağlıklı olsun. Kilo alman gerek diyen arkadaşada katılmamak elde değil. Örnek olarak verdiğin resimdeki manken en az 85 kilodur. Ha şekil yaparsın kesinlikle, ama vücüdunun bu kadar yoğun kas ile dolması için kilo alman şart. kilon ayrıca boyuna görede az zaten. 5-10 kilo alman gerekiyor. Bunu düzenli çalışıp beslenerek rahatlıkla alabilirsin. Bu konu altında program yazılmasını da bekleme. Yeni başlayanlar bölümünde oldukça güzel programlar mevcut. Beslenme programlarınada göz atmanı tavsiye ederim. Hiç olmadı beceremedim dersen mesaj at program ve sana evde olması gereken aletleri ayarlarız.

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

aneximandros bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş