Evde gym ball pilates çalışması Yeni başlayanlar (Resimli)

Konusu 'Vücut Geliştirme Egzersiz Hareketleri' forumundadır ve FleXoR tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    bilmediğiniz için bizlerde buradan doğruyu öğrenmeniz açısından yorum yapıyoruz. pilates hakkında bilgi sahibi olmadığınız belli. benim salonum fitness ve vücut geliştirme adı altında işletiliyor. fakat yanında ek olarak pilates var. neden var çünkü bu eğitimi aldım ve gerçekten her insanın yapması gereken bir branş olduğuna kanaat getirdim. ki ben ilk pilates eğitimimi aldıktan 2 sene sonra ders vermeye başladım. neden ticari amaçlı düşünmediğimin en güzel örneği diye söylüyorum. eğer öyle düşünseydim 2 yılın hesabını yapar eğitim biter bitmez pilates dersi vermeye başlardım.

senin dediğin de doğru gerçi. haksızsın demiyorum bu sadece pilates te değil fitness ta da öyle .işi bilmeyenler ticari amaçlı birşeyler yapmaya çalışıyor.

hem bir salonda pilates yardımcı branş olmalı. neden? diyelim omurga bozukluğu yada ileri derecede bel-boyun fıtığı var yada kaslarının gevşemesini sağlayamayan bir hastalığı... bu durumda kişiyi kilolarla çalıştırmak yerine vücudunu kullanmasını öğretmemiz gerek. bunun en güzel yolu da pilates tir...

FleXoR ve İnteqral bunu beğendi.
  2. erkan89

erkan89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün plates topu aldım, hacim için ağırlık çalışıyorum ve bi beş kilo almak istiyorum ama yağ yakma özelliği kafamı karıştırıyor acaba engelleyici olurmu?(ağırlıktan önce esteme için kullanmayı düşünüyorum, enerji akışını dengeye kavuşturacağını şimdiden hissediyorum...

Sayfayı Paylaş