Evde Gainer Kullanmalı mıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SignOut tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SignOut

SignOut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    merhaba arkadaşlar.öncelikle söyleyeyim ki buna benzer konuları araştırdım fakat aradığım cevabı bulamadığım için konu açmaya karar verdim.
    boyum 1,74 kilom 60-61 civarında ve kilo alarak ortalama bir vücut geliştirmek istiyorum.salona da ancak yaklaşık 1 ay sonra kayıt yaptırabilirim.bu süre zarfında evde 2 adet dambıl la ve şınav mekik çekerek sabah akşam antrenman yapmaya başladım. sorum şu olacak ; bu bir aylık sürede gainer kullanmalı mıyım? yoksa sadece düzenli beslenmeyle kilo alabilir miyim? ya da salona yazıldıktan sonra mı kullanmalıyım.yardımcı olursanız cok sevinirim. teşekkürler.

2. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bence yiyceğine dikkat edersen iyi beslenirsen ilk başta daha iyi olur ileride kullanmak istersen kullanman daha faydalıdır bence

SignOut bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arama bölümünde sadece mesaj başlıklarında ara'yı seçin ve gainer yazın..bakın kaçtane başlık çıkacak..

SignOut bunu beğendi.
  4. emirgokhan

emirgokhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gainer için daha erken evdeki çalışma kesinlikle salondaki çalışmanın yerini tutmuyor.

SignOut bunu beğendi.
  5. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Gainerlar para tuzağı, etrafımızda karbonhidratça zengin besinler sürüyle varken grainer almak boşuna.

SignOut bunu beğendi.
  6. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    flexor hocanın dumbeller calısma programı var ona bak eger dumbellerin kilosunu artırabiliyorsan(dolayısıyla her harakette saglam calısacan) ve iştahın iyiyse düzenli olarak beslenebileceksen gainere gerek yok, ama yok beslenmen yetersiz ise yani normal beslenme alıskanlıgının üstüne cıkamıyorsan gainer al derim (bende spora basladıgım ilk ay kilo problemim vardı banada gerek yok kullanma demişlerdi ama insanın icinde yine alma istegi kalıyor ben almıstım :) ha pişmanmıyım degilim yine olsa gene alırım)
    yok eger dumbeller artırılamıyorsa o zaman gaineri alma derim....tam etki görmezsin... bir de yemege cok abanma kilonu devamlı ölç kontrollü kilo al yoksa göbek yaparsın bastan söylim sonra onu eritmeye calısırsın....

SignOut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş