Evde göğüs çalışma programı (yardım)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve birdostt tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba ben zamanında diyetle kilo vermiş daha sonrada yarım yıl kadar spor salonunda çalıştım kocaelinde bi salonda fakat sorun şu üst göğüs iyi fakat alt göğüs çok az çalıştığımdan kötü ve vücuda yandan bakınca göğüslerim kötü gözüküyor ,üni sınavından dolayı gidemicem salona ve evde var olan dambıll ve aldığım mekik sehpasıyla hangi hareketleri yapmalıyım alt göğüslerim gerçekten kötü ve göğüs lere yandan bakınca çok kötü gözüküyor ne yapmalıyım yardım edin arkadaşlar

2. bilalgirik

bilalgirik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    (Ben 6 ay boyunca günde 60 şınav çekerek göğüs kası elde ettim, biçimi fena değil :D)
    Sen doğru çalıştığına inanıyorsan fiziksel bi problem olabilir kanatindeyim.

3. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eskisinden çok daha iyi eskisi felaketti ama buda iyi değil ustu iyi altı kötü dediğim gibi çoğunlukla. Üst göğüs çalıştım
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Ağustos 2014 ---
    Bilgili arkadaşlar yardımlarınızı esirgemeyin :)

4. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fly hareketini nasıl yapayım bas aşağı yatarak mı, ve gine bas aşağı yatarak dambıl ile bench yapsam olurmu, son olarak dediğim gibi benim sorunum alt göğüs ve göğüs ün dış yanları kötü çok toplu ,ama üst göğüs iyi gerçekten bu 2 hareket işe yararmı ve sınav olarak hangi hareketleri kaç set halinde yapayım

5. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yardım etseniz

Sayfayı Paylaş