Evde Fitness İçin Hangi Ağırlık Setini Önerirsiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Esa7 tarafından 21 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Esa7

Esa7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar işlerin yoğunluğu ve gym'nin uzak oluşu nedeniyle eve normal bir ağırlık takımı alayım diyorum.Kaliteli uygun fiyata bildiğiniz varmı barlarıyla beraber dökümleri dökülmeyen.

bunu öneriyorlar.189 TL .Bir barı var ve normal dumbeller .ne dersiniz.ağırlıkları biraz garip geldi ama.Sizlerinde vardır bildikleri.Yorumları bekliyorum

Son düzenleme: 21 Ağustos 2012
  2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
  3. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    Kapıya asılan barfiks demirlerinden de alabilirsin, bence en faydalısı o. Bir de iki tane 7,5 kg lık dumbell da faydalı olur. Resimde kaç kilo olduğu belli olmuyor.

4. Justice91

Justice91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 20 kglik döküm set aldım.Yarın da kapı barfiksi ve z-bar alacağım.Bu setin z-barlısı var mı ?

5. Esa7

Esa7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    var galiba gittigitoyrdan bakabilirsin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:54 ----------

Garip dediğim ağırlıkların az olması.

6 tane 2,5 kg

4 tane 5 kg

6 tane 1 kg

bench yaparken çok hafif gelir.toplam 45 kilo .Üstüne ilave ağırlık almam gerkecek.2 tane 20 kg almayı düşünüyorum ozaman toparlar.Yanlız bu demir döküm ağırlıklar neden bu kadar pahalı? 20 kg bir demir halka ağırlık 60 TL civarı,bu anormal değilmi sizce?

Önerebileceğiniz yer varmı ucuza 2 tane 20 kg ağırlık almak istiyorum ek olarak,yeterli gelmez bu ağırlıklar.

170 TL bu set bence gayet hoş yanlız sadece ağırlıkları az,ilave almamız gerekecek.Kapılara sıkıştırılan bi barifks aleti ve z bar ile baya iyi duruma gelinir evde.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2012
  6. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalışcaksan döküm plaka değil vinly kaplı ağırlıklar önerırım arada baya bir fark var fiyat olarak

sonucta agırlık agırlıktır

7. Filipe

Filipe Yeni Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    tutma yerleri demir olmasın dikkat et, eli nasır yapar eldiven de rahatsız ediyor, barın tutma yeri kauçuk kaplı olanları tercih et gerçi fiyat artıyor ama ömürlük kullanıcaksın

Kod:

8. Esa7

Esa7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu pek umursamam.zaten eldivenle çalışmayı seviyorum.yıllarcada solanda hem demirdi tutma yerleri hiç plastik görmedim.bu teferruat benim için.

9. Filipe

Filipe Yeni Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    istanbuldaysan doğubank'ın orda bu tip malzemeleri ucuza bulucağın yerler var, ben seçiciyim valla :)

10. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Döküm 50 kg set aldım ben, yanında ez bar ve kapı barfıksı. her turlu işimi goruyorum sadece gogus calısamıyorum pek sehpadan dolayı onuda yakında halledıcem

11. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Göğüs için de pilates topu kullanabilirsin. Ayaklardan denge alarak sır üstü yatarsın, press ve açışları yapabilirsin.

mma- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş