EVde dumbella omuz çalışma Programım ve gelişim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Striker tarafından 28 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    HErekese merhaba öncelikle bayadır foruma giremiyorum bu konuyu açarken bile duygulandım braz :)
    Şİmdi gelelim konuya arkdşlart bende 1o kg olmak üzere bir çift dumbell var yani ikisi toplam 20 kg ben bunla haftada 2 gün omuz giriyorum Pazartesi ve çarşamba ve çarşambadan sonra öbür haftadaki pazartesi ye kdr dinleniyorum ama hergün de 25x3 ten sabah ve akşm olmak üzere 150 şnav çekiyourm göğüs diriliği için
    OMuz programım;
    12x3 yana açış 10 kiloyla çok zorlanıyorum ama başka dumbellım yok biraz öne eğilerek yapıyorum ama yanma hissediyorum omzumda o braz beni mutlu ediyor
    12x3 öne açış bu hareketi çok seviyorum ve 10 kg ile nizamı yapabiliyorum feci yanma sağlıyorr
    10x3 arnold press bu harekleti de nizami yapıyorum ve tüm omzumda 8.jharektten sıonra feci yanma hissediyorum
    Şimdi gelelim dumbellım çok mu ağır çünkü genelde omuzda hafif kilo ile girin deniyor ama yana açış hariç hepsini nizami yapıyorum sadece yana açışta braz öne eğiliyorum sizce yana açışı gene aynı kiloyla yapıyımmı yada yana açış yerine bana o kilodaki dumbellarla bi hareket önerebilrmsnz?
    1 hafta oldu 2 ye gircem ilk çalışmamdan sonra 2-3 gün feci laktik asit birikimi oldu omuz bölgemde sizce seçtiğim hareketler ve yapılış setleri uygunmudur haftada 2 gün Ayrıca setler arası 1 dk haraktler arası 2 dk bekliyorum Herkese Adminlerime Saygılarr iiiki böle bi forumumuz var.bench_O

2. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlarrr Yazmaya değer bişey bulamadınızmıı X(

Sayfayı Paylaş