evde dumbell ile vg

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nizasmoglu tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nizasmoglu

nizasmoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    foruma yeni katildim ama yaklasik 5 aydir flexor hocamin verdigi programi harfi harfine uyguladim
    Oglen 12 ve aksam 18:30 olmak uzere son 1 aydir gunde 2 ye cikardim.

amacim yaza kadar biraz vucudumu toplamakti,boyum 1,74 basladigimda 84 kilo gelirken suan 75 kiloyum.

antraman saatlerini ve yemek saatlerini kacirmadim gunluk minimum 100gr protein ve yeterli karb. aldim.

uzun lafin kisasi artik salona yazilmak istiyorum baslangictaki amacim vucudumu azda olsa toplamakti fakat suan cok memnunum o nedenle gelisime devam etmek istiyorum salon icinde bir baslangic programi verebilirmisiniz.

bu arada flexor hocam allah senden razi olsun sayende 5 ayda yagli vucudum biseye benzedi.Cok tesekkurler saygilar
    bench_O

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    sayın nizasmoglu,
    sıfırdan program yazmak forum kurallarına aykırı,
    salona başladığınızda hocanız zaten program verecektir, verilen programı paylaşırsanız yorumlayabiliriz..
    yada yine flexor hocamızın paylaşmış olduğu 12 haftalık programı gözden geçirebilirsiniz:https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t4738.html

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

sevgili Thetramp uyemiz, cok guzel bir link vermis, eminim faydali olacaktir bu azmin ile.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ağustos 2012
  4. nizasmoglu

nizasmoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardimlariniz icin tesekkurler yaz tatili icin turkiyeye gidecegim donuste salona baslayacagim.

gereksiz bir konu actiysam ozur dilerim saygilar ve yardim icin tekrar tesekkurler

5. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Yaz tatili bitene kadar hala dumbbell ile çalış derim.Ben faydasını gördüm,görüyorum ve göreceğim.:D

6. nizasmoglu

nizasmoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salona baslayana kadar devam edecegim sorun yaz tatili 1 aylik bolumde gerilemekten korkuyorum barfix sinav vs ile gunluk setler yapsam kurtarirmi acaba yoksa bir dumbell set tatildemi alsam bilemiyorum

7. brhmcr

brhmcr Guest

Tatilinizi gonul rahatligiyla yapiniz.Beslenmenize duzgun devam ederek, 2 gune 1 setli sinav mekik barfiks yaparak formda kalabilirsiniz. Hafta 1-2 kere cikacaginiz jogging de eminim faydali olacaktir.

8. nizasmoglu

nizasmoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgilendirme icin tesekkurler simdi rahat tatilime devam edebilirim

Sayfayı Paylaş