Evde dumbell ile VG yeterliliği sorunum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CihadSun tarafından 8 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CihadSun

CihadSun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci (Üniversite)
    Yer:
    Denizli
    foruma yeni katıldım vg için çalışmaya da yeni başladım sayılır. spor salonu için pek vakit bulamadığımdan FleXoR'un açtığı evde 2 adet dumbell ile vucut geliştirme başlığındaki çalışmayı şuan uyguluyorum günlük olarak. 5kg dumbel ile çalışıyorum boyum 1.80 kilo 65kg. benim sormak istediğim setler 3*8 olarak yazılmış ben hareketleri ilk set çıkarabildiğim kadar yapıyorum mesela dumbel bench press yaparken ilk sette maximum 20 çıkardıysam 2. ve 3. setde 3-4 tane azaltarak yapıyorum. sanki 8 tane az geliyor gibi hissediyorum,8 tane az geldiğinden mi kaynaklanıyor bu yoksa olması gereken 8 olup ben hızlı mı gidiyorum? 1.gün göğüs ve kol çalışırken tamamen bitirdiğimde pek yorgunluk hissetmiyorum bu yüzden az geldiği düşüncesine kapıldım sanırım. bir de beslenmenin payının büyük olduğunu okudum ve çalışmam boy ve kiloma göre önerebileceğiniz beslenme şekli var mı veya günlük tüketmem gereken karbonhidrat,protein miktarı nedir bunları öğrenmek istiyorum?
    şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar.. dumbelllls

Sayfayı Paylaş