1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evde Dumbell çalışmalarımın Sonucu 2 Lütfen Yorum !

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve seko_body.54 tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    Lütfen yorumlarınız Esirgemeyin ! Daha önce açtığım Konu kitlendiği için yeni bi konu açmak Zorunda Kaldım ! Umarım Bunuda Kitlemezsiniz ! YorumLarıNıZı Bekliyorum.
    Boy 1.68
    Kilo 72
    Yaş 17

Eklemeyi unutmuşum Vucüt olarak Çok Kaslı bir vucüt istiyorum. (İsteğime Göre Yorum Yaparsanız Sevinirim.)
    Kol 35cm
    Bilek 27cm

2. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    Boyun uzun olmadığından Kollar gayet iyi çıkmış bunu değerlendir daha işin başındasın ama potansiyelin var bence biraz daha bilgi verseydin; mesela evde mi çalışıyosun? salonda mı? ona göre yapman gereken daha iyi söylenir, tavsiyeler daha iyi verilir ayrıca göğüs pozları versen onden çift biceps pozuyla birlikte daha yapıcı tavsiyeler alırsın bu sporu bırakma yaşını değerlendir

3. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    PUMPING IRON 75;mesela evde mi çalışıyosun? salonda mı?

Evde Çalışıyorum 3kg ve 10 kg lık dumbell larla tşkkür ederm !

4. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    ha yazmışsın evde çalısıorum die görmedim kusura bakma sitede verilen evde çalışma programlarını dene hangisinden daha iyi verim alıyorsan onu yap bende öle yapıyorum

seko_body.54 bunu beğendi.
  5. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    Buyrun Çift Biceps ve Omuz

6. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    sağolun tavsiyeniz için değerlendiricem :)

7. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    buyrun çift biceps dediginde, bence o resime bak istersen çift biceps resmimi diye....bir pozu 3 defa vermişsin...
    herneyse, yapın endomorf gibi...pek bilinçli beslenmiyorsun galiba, ne bulduysam yerim misali....çok geniş bir catın yok gibi...
    biraz kardio yapsan hiç fena olmaz...en azından daha belirgin bir yapıya sahip olursun, kardiyo sayesinde...madem evde yapıyorsun antrenman, antrenmandan sonra cık daışarı düz yol ve yokuş yukarı şekilnde hafif ve orta tempoda koş(10-15 dk)...bu yaşlarda supplemente sarılmanı pek tavsiye etmem..en azından 1 sene sonra kullanmalısın bence..
    sonuc olarak yaşına göre iyi sayılırsın, ama bu iş cok disiplin ister, içine iyice giriginde anlarsın...
    kolay gelsin....

8. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    D.Wolf un dediklerine katılıyorum; bu pozdan durumun daha çok belli olmuş cardioya ağırlık ver sonuç ii olur.Tabi ki disiplinli yap bunu

9. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    Evet Diğer Resimlerde Fazla Belli olmamış Durumum Dediğim gibi Göbek war eritmek zorundayım Tavsiyeleriniz için tkrr tşkkür ederim

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yağ denilince sadece aklına gobek gelmesin.göğüs ve diğer bolgelerindede yağlar dikkat çekiyor.bence salona yazıl.disiplin ve hareket serbestliğin daha kısa zamanda yol almanı sağlar.

11. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    hodobaX diye bi ilaç gördüm nette dolanırken.1ayda 7-10 kilo civarı kesin verilir falan yazıyordu. Bu İlacı denemek isterim tavsiye edermisiniz buyrun bi bakın; http://www.senlezayiflamak.com/

12. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bunu kullananlar yanında tabiri caizse sıfır beslenmeyle alıyorlar bu ilaçları....herbal markasının da bazı ürnleri insan saglıgıyla oynadıgını okumuştum...alacaksan bu işe kendini adamış markaları almanı öneririm...yani supplement markalarını, ama bence şu an erken..zaten metabolizma hızın cok yğksek şu an, yag yakman kaçınılmaz....böyle ucuz ve tehlikeli yollara girmemelisin...

13. blokmakinesi

blokmakinesi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben de ustalardan ozur dileyerek bi kac bişe soliyim

bu tur ilaclar 7 ila 10 kilo verirsiniz diyosa zararlı oldugu kesindir.. su kaybıdır buyuk ihtimalle. ama sen yaglardan vermek istiyosun.. cok ii anlıyorum aceleni biz de oleydik o yaşlarda :) ama ayda 1 kilo ver duzgun ver kaslardan kaybetmeden ver vucudunun dengesi bozulmadan ver bence en mantıklısı forumda bulabilecegin yuzlerce beslenme onerisine bakıp uygun olanları secmen..

bicepsler super masallah. ama bana gogus sırt karın gibi en temek 3 bolgeye pek onem vermemissin gibi geldi :) bence bu 3 bolgeye biceps tricepsten daha fazla onem ver. cunku metabolizmanı artırıp sen uyurken bile yag yakmanı saglıcak bolgeler bu 3 bolge tabiki bacak da dahil bu gruba.. karın overtraining olmadıgı için yuklen yuklenebildigin kadar yagları da erittigin zaman cıksın sekilli bi karın..

bu yasta bu işe başlaman avantaj ama hiç bişeyin acele olmasını bekleme sabır gostererek cok ii yerlere gelebilirsin.. koşmayı yurumeyi ya da yuzme gibi bi sporlada mutlaka destekle.. calısmalara devam.. basarılar

14. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    TŞEKKÜR EDERİM DİKKATE ALICAM evet sırt göğüs ve karın çalışmadım birazda onlara yükleneyim dediğiniz gibi peki istediğim gibi yağsız bir vucuda ne kadar zamanda kavuşabilirim ?

15. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    düzenli cardio ile yağsız bi vucuda kısa zamanda kavuşabilirsin..bu süre bir kaç ay da olabilir bir yıl da, yaşın genç, büyüme hormonları iyi bir seviyede, belirttiğin besin desteğini alma, kullanan bir kız arkadaşım bıraktıktan sonra eski halinden çok daha fazla kilo aldı, artı kıllandı, bunu vücudun hormonal dengesini bozmasına bağlıyorum.
    Yağlı vücuttan kurtulmak için supplemente şu an başlaman gereksiz..

Protein ağırlıklı, lifli bir diyet yap öğün sayını arttır, bol su iç, haftada en az 3 kez cardio yap, body yi aksatma, ve en önemlisi
    forumda arama yap..başarılar

16. blokmakinesi

blokmakinesi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bu sure kaslarının kalitesi, genetigin, vucudunun antremana verdigi tepki ve en onemlisi uyku,duzgun dinlenme ve beslenmeyle ilgili. bence senn su andan itibaren yapman gereken bu sureyi kısaltabilmen için

demin soyledigim temel bolgelere onem vermen( forumda o bolgeleri calıstıran bir suru hareket bulabilirsin en basitinden sınav mesela) dambıl bile olmadan sadece vucut agırlıgınla o bolgeleri calıstırabilirsin. plank hareketi isine yarayabilir bunun gibi onlarca hareket var. butun vucudu calıstıran hareketler senn yag yakmanı hızlandırır.. bicepslerde tricepslerde goguste karın da daha guzel gozukur.. aslında senn karın kasların var ama yagların altında :)

beslenme bolumunde yazılan bilgileri yalayıp yutman. insan yasamayınca bilmiyor beslenmenin onemini. kaliteli beslendigin anda farkı anlıcaksın.. burda yeterli bilgi var bu acıdan sanslıyız. yeterli protein yeterli karbonhidrat. hayvan gibi yiyip eger dogru besleniyosan yaglarından eritmek mumkun.

gene en onemli konularda biri uyku duzeninin olması en az 7 8 saat uyuman ve overtraining olmaman yani kaslarını vurduktan sonra kendini tamir için yeterli dinlenme suresini vermen lazım.. pzt carsamba cuma calısabilirsin ornegin.. ayrıca cok calısmak cok kas yapmak deildir.. set sayılarını da dengeli ayarla.. gene forumda bununla ilgili programlar var..

bence sabırlı olursan duzeni oturtursan- ki bu da zamanla olur kendi vucudunu tanıman lazım neye nası tepki verdigini zamanla anlıcaksın-
    3 ayda meyvelerini toplarsın calısmalarının ama gercekten acele etmene hiç gerek yok sabırlı ol. forumdaki ustalardan da yardım iste onlar gercekten bu işi ii biliyolar yeni fotograflarını da koy farkı gorelim :)

17. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    tşkkür ederim gerçekten çok hırslıyım ve dediklerinizi uygulamaya hemen başlıyorum mrk etmeyin gelişmelerimi sizlerle paylaşıcam :)

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    poz dehası yarat demiyorum ama çift biceps pozunu yanlış anlamışsın..nerdeyse tüm pozların aynı..!

vücudunun poz vermeden karşıdan normal duruş ve yine karşından 2 bicepsi yukarı kasarak poz verki insanlar üst vücudunu görebilsin..

birde kanat pozunda kanat pozu veremiyorsan sırttan kasmadan normal foto.çektir..

enazından aşağıdaki resimdeki soldan 1. ve 4. pozları ekleyebilirsen daha açıklayıcı olur..

resim ekleme kuralları
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/announcement.php?f=20

19. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    3 ve 10 kiloluk ağırlıklarla iyi iş başarmışsın.Çalışmalarında başarılar diliyorum.

20. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    kilo kaybederken kaslarının da yanacağını hesaba kat. ne kadar yavaş olursa o kadar az kas yanar

Sayfayı Paylaş