Evde denemeyin dememişlerdi :)

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve mirko-Cro-Cop tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mirko-Cro-Cop

mirko-Cro-Cop Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bu hafta başıma gelen bir olay bu , 6 ,7 aydır kickbox dersleri alıyordum ek oarak 1 aydır da Jiu jitsu ya başladım , bir kaç yeni haraket öğrenince evde hevesle kardeşime gösteriyorum bazen kardeşim yaa ne gerek var , desede ben zorla hadi bi deneyelim diyorum cahilce :) hadiseye sebep olan haraket triangle choke yeni öğrenip eve gelmişim kardeşim ps3 başında ufc oynuyor,, gel dedim yeni hareket öğrendim :) yaaa bi gitt dedi yine,,2 dakika bir gel gör dedim merak etmiyomusun bedava öğren dedim ders ayağına gelmiş ,ne haraketi bu ? dedi ,triangle choke dedim bacakla kapma , geldi işte sağ kol şurda tutuluyo sol bacak ensede sağ bacak sol bilek üstüne kitleme bu şekil dedim hem anlatıp hem uyguluyorum , o ara farkına varmadan biraz abanmışım bir bıraktım gözler kapanmış ağzından salya akıyo eyvah dedim sıçtık adama haraketi gösterdik tapout yapmayı öğretmedik ,hafif tokatlatım ayılmadı bu durumlarda bilgim olmadığından panikledim baya sonra başını hafif salladım tekrar tokatladım açtı gözleri hafiften , ohhh dedim Allah a şükür ,,baktı bana neoldu ? dedi korkutmak istemedim ve benden nefret etmesinide istemedim :) bu sebeple hiç bir şey olmamış gibi, işte hareket bu dedim ,bişey anlamadım dedi neyse dedim sonra gösteririm yorgunum dedim peeh dedi kalktı :d 1 hafta önceydi şuan söyledim haberi var ama inanmıyo tam olarak ,,Arkadaşlar bunu sizlerle paylaştım çünkü bu yapmış olduğum tamamen bilinçsiz ve cahilce bir haraketti benim gibi davrananlara küçük bir uyarı olması adına yazdım bundan ben dersimi aldım umarım bu konularda hep birlikte çok daha dikkatli davranırız bazı şeyler gerçekten şakaya gelmiyor

sametcftc, IOktayI, alvel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş