Evde Cardio??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gattuso tarafından 11 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gattuso

gattuso Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar;

1 Sene vücut çalıştım ama maddi nedenlerden dolayı salonu bırakmak zorunda kaldım. Evde çalışmak için dumbell,bar,sehpa vs. birkaç tane alet aldım ve salondakı hocam evde çalışmam için bir program yaptı. Fakat evde cardio yapamıyorum. Oturduğumuz yerde dışarı çıkıp koşacak yerde yok. Koşu bandı alacak kadarda param yok. Sizce evde cardio için hangisi daha uygun kondisyon bisikletimi yoksa reklamlarda görmüş olduğunuz stepper denilen aletmi? Aklıma bide step tahtası alıp step tarzı bişeyler de yapmak geldi. Air walker veya kürekte olabilir diye düşünüyorum ama karasızım. Bu arada boy 1.73 kilo 64 yaş 25. Aslında zayıfım ama buna rağmen bel bölgem yağlı. Burada okuduğum kadarıyla da yağ eritirken kilo alamayacağımı ve sadece bölgesel zayıflamanın mümkün olmadığı sadece mekik çekerek bel bölgemi eritemeyeceğimi öğrendim ve cardio yapmaya karar verdim. Evde cardio için en uygununun hangisi olduğu konusunda tecrübelerinizi paylaşıp vereceğiniz öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

2. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    İp atlama etkili bir kardiyo egzersidir diye okumuştum Mens Health'de.Deneyin isterseniz.

aŞoT34 ve gattuso bunu beğendi.
  3. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    boyuna göre çok zayifsın,peki belinde yağ varsa kasların nerede? yani biyerlerde bi eksik var yağ değilse nedir?ayrıca yediğin yemeklerdeki yağ oranına dikkat edersen harcadığından fazla kalori almazsan kolay kolay yağlanmazsın zaten.ama dediğim gibi bu işte bi terslik var kilon baya düşük cardio yapmadan evel düşün derim,kolay gelsin

gattuso bunu beğendi.
  4. gattuso

gattuso Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Farkındayım kilom düşük ama med fit ölçümü yaptırdım yağ oranım fazla çıktı. Diyetisyen 6-7 kilo daha almamı söyledi buna rağmen bel bölgesi yağlı. Nasıl toparlarım bilmiyorum o yuzden cardio yapmak istemiştim ama daha fazla zayıflamakta var işin içinde. Peki cardio yapmadan nasıl toparlarım o bölgeyi önerin varmı ?

5. donteatme41

donteatme41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sitede cardio programı var konu açmadan önce siteye bi göz at istersen kolay gelsin başarılar !!!

aneximandros bunu beğendi.
  6. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Gercekten de sitede onlarca kardio ile ilgili baslik varken yeni bir tane acmaniz gereksiz olmus. Lutfen arama yapin.

bonatschi, diez ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş