Evde boks çalışmak

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve heril tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. mortimer

mortimer Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    ben ağırlıkla kum torbasına vuracak demedim. Sağı solu yumruklayacak dedim yani gölge boksunu kasdettim. Ben diyorum ki daha 14 yaşındaki tekniği 0 birinin ağırlıkla yumruk atması yanlıştır. Sizde tutmuşsunuz profesyöneller ağırlıkla çalışıyor diyorsunuz. Konuyu uzatmayalım son sözüm, belirli bir yerlere varılmadan ağırlıkla çalışmamak gerekir.

ozan119 bunu beğendi.
  2. sthammer

sthammer Guest

birincisi öyle boksta diğer dövüş sanatları gibi çok komplike teknik yok, ikincisi konuyu açan zaten profesyonel amaçlı düşünmemiş, tavsiye istemiş, ben de onun yaşlarında 750 gramlık dambıllar kullandım ve hiçbir zararını görmedim, çok işime yaradı, ayrıca ben kendini boğaz köprüsünden at desem atacak mı? bu konuya mesaj atmayı düşünmüyorum artık, çoluk çocukla uğraşamam

3. mortimer

mortimer Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    birincisi boks öyle kolay bir iş değildir. İkincisi bende tavsiyede bulundum sen de ama sen sataştın. Üçüncüsü üslubun gittikçe kötüleşiyor çoluk çocuk hiç hoş değil klavyede coşmayalım. Dördüncüsü bence de mesaj atma zira gereksiz oluyor.

4. Di@blo

Di@blo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş