Evde BB hakkında...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MancornaV7 tarafından 16 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MancornaV7

MancornaV7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba,

Forumu inceledim fakat birden fazla sorum olduğu için konu açma gereksinimi duydum. Bilgi sahibi olduğunuz konularda yardımcı olursanız sevinirim.
    Öncelikle 24 yaşında 1.80 boyunda 98 kiloyum. Evde BB için bir oda oluşturacağım. Bu konuda ve bazı konularda sorularım olacak. Detaylı bilgi sahibi olmadan böyle bir işe kalkışmak istemiyorum. Sorularıma gelecek olursak;

1) Söylediğim gibi mini salon oluşturacağım kendim için. Koşu bandı, bisiklet, sehpa, dumbell seti, kum torbası vesaire koymayı düşünüyorum.
    Bunların içinde eksik veya fazla bir ürün varsa söyleyebilir misiniz? Not: Kum torbası gereksiz olabilir ama boks sevdiğim için ekliyorum.

2) Koşu bandı alımı konusunda dikkat etmem gereken hususlar nelerdir?

3) Protein, yağ yakıcı ürünleri kullanmalı mıyım/ne zaman başlamalıyım? Eğer kullanacaksam kullanım aralıklarım nasıl olmalı? Spor öncesi, sonrası gibi...

4) Önce kardio yap, kilo ver sonra ağırlık çalışmaya başla sistemi doğru mudur? Yoksa dengeli bir şekilde bu iş götürülebilir mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Bir kaç sorum daha vardı fakat şu an aklıma gelmiyor eklemeler yapacağım.
    Saygılar

2. MancornaV7

MancornaV7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş