Ev'de antrenman ile ilgili bir kaç soru

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 3nis tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 3nis

3nis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış Danışmanı
    Yer:
    Bartın
    Merhaba arkadaşlar;

İşlerimden dolayı forumu sadece takip edebiliyorum.Konu açmak bugüne kısmetmiş :)

Ben 15 Ocak 2012 den itibaren yediklerime dikkat ederek + hafif egzersizlerle kilo verme içerisindeyim.

Tipik olarak karın ve yan bölgedeki yağlanmam daha fazla ama karın bölgesi daha fazla.

Ben 15 Ocakta 98,6 Kg dım şu an ki kilom ise 90,7 kg. Yani 7,9 KG vermiş bulunmaktayım.Yalnız kilo vermem şu anda yavaşladı bunu hissedebiliyorum ve görebiliyorum :)

Koşu yapma durumum şu sıralar yok ama en azından spor salonuna gitmeye çalışacağım.

Aynı zamanda eve mekik sehpası alıp karın bölgesini sıkılaştırmak ve orada ki yağları yakmak için sadece mekik çalışsam + olarak spor salonunda koşu desteği sağlasam sadece bunları yapmak sizce faydalı olacak mıdır?

Beni bilgilendirip yönlendirebilecek olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

2. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    yağları yakmanın tek yolu diyetle birlikte yapılan sıkı kardiyodur.mekik çekerek yağ yakamazsınız maalesef ama elbette etkisi olacaktır çok azda olsa

Sayfayı Paylaş