Evde Antreman

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dert tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dert

dert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba 20 yaşında fazla kilolarıyla derdi olan bir gencim.Bir çok kez spor salonuna gittim fakat devam edemedim.Açıkçası faydasınıda görmedim.Şu sıralar evde antreman yapmak istiyorum salondan daha rahat olucağını düşünüyorum.Koşu bandı alıp antremanlara başlamak istiyorum ama ne kadar faydalı olur ekstra birşey yapmak gerekirmi bu konuda destek istiyorum.

2. sthammer

sthammer Guest

Kosu bandi yaninda bir de ayarlanabilen dambil setlerinden al, bunun yaninda benç sehpasi icin alanin varsa isini gorur, yoksa benim gibi bavulu sehpa niyetine kullanabilirsin :)

3. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    koşu bandına para vericeğime senin yerinde olsam evde temel hareketlere yönelirdim...bench press,squat,deadlift,power cleans,bent over row,overhead press gibi hareketlerle hem vücudunda çalışmayan kas kalmaz hemde çok güzel yağ yakarsın bunun için 59 kg lik set al 100 lira bunlar sana yeter ama bunlar kas yapmak için 3 aydan sonra çok hafif gelicektir o zaman ciddi ciddi kas yapmayı düşünürsen ya evinde emniyetli salon kurup çalış yada salona yazıl.

4. dert

dert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşlar anladıgım kadarıyla koşu bandı alsamda yanında mutlaka dambılda çalışmam lazım

Sayfayı Paylaş