Evde antreman diyet programi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve brkkali61 tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. brkkali61

brkkali61 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle s.a.

Ben 18 yaşında 84 kilo 1,84 boyunda biriyim zayıflamak için spor salonunda 103 kilodan 84 e düstüm ama simdi ders yoğunluğundan spor salonuna gidemeyecegim için evde ufak bir ortam hazirladm kendime 2 tane 10 kiloluj bir tane 5 kiloluk dumbell-göğüs yayı- sehpa-barfiks-abrocket(mekik çekme aleti) var vücudumda bel ve bacak bolgemde biraz yaglanma var(guzel bir mekik programıyla erir diye dusunuyorum) bunların eşliginde beslenmeme de dikkat ederek protein tozu eşliginde plaj tarzı bir vücut istiyorum bana program konusunda Flexor hocam yada bu konuda bilgili hioalarımın yardımını istiyorum Yalnız tek sorum bu yaglanmayı hallettikten sonrami protein tozuna baslayayim yoksa bir sakıncasi olmazmi ?
    Gerek evdeki calısmalarımdan belli bir kas yapım mevcut (şimdilik 40 şınav çekebiliyorum)
    35-36 kol
    90 bel
    105 göğüs

2. brkkali61

brkkali61 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    hocALRIM BiR YARDIMCI OLALIM LÜTFEN

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Düzenli spor yapıp zayıflamıssın sonra bırakınca kılo alman normal mekıkle yagların altındakı kasları gelıstırırsın sıkıalsır ama yagları erıtmez erıtmek ıcın kardıyo lazım.
    ben yazları tatıle babamın yanına gıdınce spor yapmıyorum ama 5 kılo verıyorum dıyceksınız 3 ayda 5 kılo ama orda ne dıyet ne spor yapıyorum sadece tatıl ytapıyorum 3 ay boyunca denız yurumek yememe ragmen zayıfladım sıkıalstım ama eve gerı donunce hemen kılo alıyorum o yuzden bende eve kosu bandı aldım bırde agırlıklar evde kendı cabamla zayıflıyorum subata basladım suan mayıs 6 kılo verdım ıyı kotu verıyorum aksam 6 dan sonra yemıyorum ıcımden gelenlerı yazdım:)

(benden daha ıyı bılenler vardır.Bende forudma okuduklarımı yazdım. siz genede bu işte daha profesyonellerın yorumunu bekleyın)

5. brkkali61

brkkali61 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    tessekkurler yorumlar için

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;
    Başlıkta teşekkür mesajı yazarak mesaj kirliliğine yol açmak yerine üye mesajının sağ alt köşesinde bulunan “Teşekkür Butonunu kullanmalısınız.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sayfayı Paylaş