Evde alt göğüs? Bir kaç konuyuda okudum ama cevap yok

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve relaks tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. relaks

relaks Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kısaca şu. Ben evde şınav barfiks falan takılıyorum. Dumble ile çoğu bölgeyi çalıştırabildim. Zaten genelde vücut sporu yapıyorum.

Ama zamanla farkettimki bende üst göğüs iyice belirgin olmaya başlamış, fakat alt göğüs bitik. Ne yapsam olur dedim. Açılı dips ve yukardan enseye yay gerdirme falan var. Bunlarıda ben evde yapamam. Ne dips tezgahı var, nede yay falann.

Ben ne yapıyımki alt göğüs gelişsin.

Ayrıca arka bacakta bir türlü düşünemiyorum ne yapacağımı. Lütfen fikir. Kafayı yicem çözemedim. :)

2. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    dips tezgahı basit 2 sırtlı sandalye koy omuz genişliğinde devam :) Alt Göğüs için poseido push ups az çok işini görür :)

3. relaks

relaks Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim hocam. Sandalye olayında ciddiyseniz sakatlanmadan bir taktik varmı acaba. Ağız burun kırmayalım sonra mazallah :D

4. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Sandalyeler sağlam olduktan sonra sıkıntı yok. Bu şekilde sandalye işini görür. Adsız.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Eylül 2014 ---
    Göğüslerde de pump etkisi oluşturmak için bu arkadaşların güzel videoları var bir göz atmanızda fayda var;

Son düzenleme: 22 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş