Evde çalışmak istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pit1046 tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pit1046

pit1046 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar evde bu sporu yapmak istiyorum zyzz'nin vücudu gibi bir vücut istiyorum (Genetik olarak bir çok açıdan benzerliklerimiz var bu yüzden rol modelim)

ama o kadar kaslı olmayacak şimdi benim 3 yıllık fuutbol geçmişim var karın ve bacak kaslarım aşırı idi ama 4 yıl ara verdim futbola karın gitsede bacak kasları vücudumu aşırı dengesiz gösterdi.

Benim geliştirmek istediğim kas grupları göğüs,karın,omuzlar,adonis Diğer kasları'da tek günlük bir antrenmanda çalıştırabirim diye düşünüyorum

Şimdi benim 60 kg'lık dambıl seti mekik sehbası ve ağırlık sehbası alacak kadar param var. (1-2 alet daha ekleyebilirim - ve supplement)

Zamanımda çok var düzenli çalışabilirim istediğim vücuda evde bu imkanlarla salondaki kadar rahat sahip olabilirmiyim?

alet tavsiyede edebilirsiniz. Aşırı zayıf görünüyorum 175 boy 65 kiloyum ama kilonun tek nedeni dediğim gibi bacak kasları :D

Teşekkürler şimdiden

2. brhmcr

brhmcr Guest

3. sthammer

sthammer Guest

futbol geçmişin sayesinde bu spora başlayan çoğu kişiden avantajlısın, bacak kasları en çok ihmal edilen kas gurubudur. Evde gelişimin elbette olacaktır ancak salonda pek çok hareketi yapma imkânın olduğundan gelişimin daha çabuk olur, evde kendi salonunu kuran arkadaşlar da var ayrıca, başarılar...

Sayfayı Paylaş