Evde çalışma için beslenme programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve CemBD tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CemBD

CemBD Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar öncelikle. Ben biraz daha yağları yakmak ve kas yapmak istiyorum. 80 kilodan 66 kiloya düştüm. Yaş 18 boy 1.80 kilo 66-67 gün içinde değişiyor. Artık tam bir programa başlamayı düşünüyorum. Şöyle:

Kahvaltı
    • 2 tam yumurta
    • 50 gr lor
    • Domates-Salatalık
    • Kepekli ekmek (1-2 dilim)
    • Yağsız süt ile korn flex (çok miktarda değil, 1 küçük kase kadar)

Daha sonra okula gidiyorum. Yine burada gördüğüm bir öneri ile:

Öğle (okulda)
    • Eti form kepekli bisküvi
    • Tavisyenize göre baska bir besin. Çünkü sadece o bisküvi ile idare etmem çok zor :)

Eve 17.00 gibi geliyorum. Yani akşam yemeğim bu zaman olacak:

• Makarna
    • 100 gr tavuk (veya farklı bir protein)
    • Salata
    • Ayran (bir su bardağı)

1 saat sonra ise antrenman yapmayı düşünüyorum. Bu antrenman da 15-20 dakika kardio (ip atlama) sonrasında -dumbell set gelene kadar- şınav mekik barfiks crunches vs.

Antrenmandan sonra üzüm suyu.

Arada eğer acıkırsam yine bir besin önerisi istiyorum sizden.

Yatmadan önce yağsız süt.

Böyle bir program düşündüm. Elbet eksiklerim var. Önerileriniz doğrultusunda düzenleyeceğim. Teşekkürler. :)

ADANALI1980 bunu beğendi.
  2. CemBD

CemBD Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Yorum yaparsanız sevinirim, programımı ona göre düzenleyeceğim. :)

3. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Merhaba, öncelikle kolay gellsin, kazasız belasız sporunu yaparsın inşallah. Tecrübe nedeniyle yorum yapmayacağım. Öğlen yemeği hariç ve akşam yemeği zamanlaması hariç benzer bir program uyguluyorum. Tecrübeli arkadaşlar eminim katkı sağlayacaktırlar.. Öğle yemeği aşırı yetersiz göründü zaten sen de ilave besin önerisi istemişsin :) Antremandan 1 saat önce yemek meselesi de sıkıntı yaratabilir.. Farklı bünyeler farklı tepkiler verebilmekle beraber ve zaten ilk uygulamada kendini gözlemleyeceğin için buna göre yönelik ayarlamanı tavsiye ederim.. Antreman şiddetini bilmeden yorum yapacaklar zorlanır elbette.. Yatmadan önceki yağsız süt forum paylaşımlarına göre uygun, zira gece boyu kasları beslemeye yönelik bir besin süt.. Bununla beraber mutlaka forumda bakarsan görürsün ki antreman hemen sonrası kısa sürede kana karışın protein almak faydalı olacaktır.. Daha sonrasında da mutlaka besin almaktan fayda görürsün.. Biraz da mesajını güncellemek gibi olsun bu mesajım :)

Sayfayı Paylaş