Evde çalışma . Etkili olur mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve UtkuOmer tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UtkuOmer

UtkuOmer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar . Ben hem kilo vermek hemde vücud geliştirmek istiyorum fakat yaşımdan dolayı çok ağır egzersirler yapmak istemiyorum . Yaşım 16 boyum 1.82 ,85 kiloyum. Salona başlayacaktım fakat bir türlü olmadı ve haftada iki gün basketbol antremanım oluyor . Yazın 3 ay boyunca koşu yaparak 89 kilodan 79 kiloya indim fiziksel olarak pek birşey farkedemedim ( Eskiden giyemediğim pantolonlar dışında) .Fakat koşuyu bıraktım ve 85 kilo oldum . Fizik olarak çok şişman gözükmüyorum zorlarsam 35 40 şınav çekebiliyorum fakat tatilde falan t-shirt süz dolaşmak hoşuma gitmiyor . Şimdi tekrardan evde birşeyler yapmaya karar verdim . Bu işin başı hırsta ve ben çok kararlıyım. Şimdilik beslenmemi biraz daha hafiflettim ( abur cubur olsun , ekmek kola olsun) . Ve günde 40dk koşu(Alette) + Flexor hocanın ev için önerdiği dambıl egzersizlerini yapıcam . İki adet 5kg dambıl var. Sizin düşünceleriniz nelerdir . Ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz , yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum .

2. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Tam zamanı bence bir salona yazılmaya çalış üniversite hayatın rüya gibi geçer.

Evde yapılabilir ama biryere kadar biyerden sonra gelişme duruyor daha kompleks alet gereken aletlere ihtiyaç duyuyorsun

Sayfayı Paylaş