Evde çalışıyorum, değerlendirirseniz sevinirim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve vincenzo234 tarafından 27 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vincenzo234

vincenzo234 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhabalar, arkadaşlar ben yıllardır evde kendi halimde ağırlık çalışıyorum, dumbellarım, barım, flanş ağırlıklarım ve barfiksim var. Uzunca zamandır bir salona yazılmayı düşünüyorum ama 2 konu beni tedirgin ediyor;

1- Hiç spor salonuna gitmediğim için hareketleri yanlış uygulamaktan ya da çok düşük kilolarla çalışıp alay konusu olmaktan biraz çekiniyorum. Bir kere bir arkadaşım beni salona götürmüştü bench press egzersizinde üç tekrar 110 kg yapabildim hoca 4 sene çalışmaya göre güçsüz olduğumu söylemişti :(

2- Sağ göğüs kafesinden ağır bir ameliyat geçirdim ve bu sebeple ilerde bir vücut geliştirici olup yarışmalara katılmam söz konusu değil çünkü görüntü bozukluğu var bu da benim ilerisi için hevesimi kırıyor.

Resimleri mi değerlendirebilir misiniz? Sizce salonda çalışsam bir gelişme kateder mıyım yoksa bu şekilde devam etsem daha mı iyi?

Protein Tozu kullanıyorum, günde 100 g protein almaya dikkat ediyorum ve düzenli koşu yapıyorum sahilde.

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      34,5 KB
      Görüntüleme:
      471
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      123,6 KB
      Görüntüleme:
      547
  2. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    eksik fotolardan dolayı kapatılır konu bilgin olsun.. üst başlıkta var fotoğraf ekleme kuralları bu konu için..

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    evde yapmıs oldugunuz vucut bence gayet ıyı ben goguslerde bıraz eksıklık gordum o kadar yad amelıyat yuzundenmı oyle gozukuyor?

salonda oyle seylere bakamzlar ben az kaldırdım alay ederler dıye bırsey yok olsa bıle takıma kafana onlarda basta hafıf kıloyla basladılar herkez ılk gun o kadar agır kaldırabılırmı?

4. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    konu başlığı değişmiş :)

Caborov arkadaşımızın da dediği gibi vucudun gayet düzgün.. göğüsleri biraz şekillendirmek lazım..

Sayfayı Paylaş