Evde Çalisan Arkadaslar - Yardim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onkirk tarafından 26 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    slm dostlar ben yeni üye oldum forumunuza despo sayesinde.. türkiyeden yazıyorum..ben yaklasık 1 yıl bb yaptıktan sonra sakatlandım ve bırakmak zorunda kaldım. şu an buluduum yerde de salon yok..ve evde çalısmak istiyorum ama malzeme sıkıntım var...en azından dumbell bile işimi görür piyasada dandik dumbell lar var ama ben sağlam bişi istiyorum.. sanırım evde çalışan arkadaslar varmıs onlar nasıl çalısıyolar ve malzemeleri nasıl temin ettiler? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim....
    şididen teşekkürler..memleketten selamlar...

Başlık düzeltilmiştir

2. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba

merhaba, ben evde çalışıyorum. İki tane dumbellım var, ama kilosu ayarlanabilenlerden(sıkıştırmalı olanlardan). Tüm hareketleri dumbella çalışıyorum. Sırt, biceps, triceps, karın kası, omuz yapma yönünde body salonunda çalışanlarla aranda pek fark olmaz. Ancak göğüs ve bacaklar evde biraz zor oluyor. Eğer bulabilirsen bench press yap kendine, ya da bir halter al, ve bir sandığın olmalı. Çalışman gereken hareketleri antreman kısmından bulabilirsin

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Temin etme konusunda yardimci olamadim arkadasa, internette satilan bi yer varmi ? ben bi yerde bi gormustum sanirim, www.pazaryerim.com , yoksa sanirim yurtdisindanda getirilir ama oda cok pahali olur sanirim, trdeki fiyatlari tabii bilmiyorum..

4. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsiburada.com'da bulabilirsin. Spor mağazaları var , onlarda da bulunuyor. Ankarada izmir caddesinde dolu mağaza var.

5. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah

slm dostum.evet senin resmi görmüştüm havuz basındaydı di mi:)valla evde calısmaya gore ii bi vücudun var..ya benim sorunum dumbell bulamamak seninki gibi ayarlanabilir..nette bikaç alısveriş sitesinde buldum ama dandik şeyler..ben de senin solediin gibi iki dumbell ve bi halter almayı düşünüyorum ilk etapda..daha sonra bench alıcam..aletleri bulsam gerisi kolay..ilgilendiin için saol..

6. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  7. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
  8. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    istanbulda yasiyorsan sirkecide bualetlerin cenneti var diyebilirimsana arkadasim dogu bankin karsisina düsüyor ara sokakta oraya git kime sorsan soylerler agirlik konusunda aradiklarini oradan bulursun barlar falan filan her tür haltercilik aletleri,orada 10-15 dükkan var hepsi yan yana ozellikle biraz icte arasokaga gir orada 3 magaza var bodybuilding ve halter malzemeleri

9. volkan

volkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  10. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Evde calisma icin makaleler bölümünde bir yazi var onu oku, yanliz sadece bununla gögüsü calistirmazsin. Bir sehpa gerekli, ayrica yeni basladigin icin güc artisin olacaktir ve ilk baslarda cok pahaliya patlar..

11. fchunter

fchunter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    adres gönderen arkadaşlar emeğinize sağlık benimde ihtiyacım olan buydu teşekkürler

Sayfayı Paylaş