Evde Çalışma İçin Beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Clean tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba arkadaşlar Evde dumbell ile çalışma programı | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu bu programa başladım daha 2. günü bitirdim yeni başladım yani benim sıkıntım ben vücuttan yağ atmak istiyorum yani yağ yakıp biraz define olmayı planlıyorum inşallah olurum . Şimdi sabah kahvaltıda enerji ve karb. için 1 kase sütle müsli yiyorum karışık olandan 8-9 gibi oluyor ardından 10-10.30 gibi antrenmanı yapıyorum antrenman bitiminde 1 tane hurma atıyorum ağzıma ondan sonra lor lu omlet yiyorum 2 yumurtalı sonrasında akşamla arada 1 kupa yeşil çay yanında bazen meyve bazen badem felan olabiliyor ama çok ağır olmayacak şekilde akşamda bir tabak çorba ve sonradan ana yemek sebze , et değişiyor bu programla hedefime ulaşabilir miyim yaş17 boy 176 kilo 77 bel göbek deliği hizası 91 üstü ince olan kısım 82 günde 3-3.5 lt su içiyorum ve akşam yatmadan ne yesem benim zararıma değilde yararıma olabilir yani akşam yemeğinden sonra hafif açlık hissediyorum bununla alakalı olarakta bir şeyler yeme isteği oluyor fotoda atıyım şimdiden okuyan herkese çok teşekkür ediyorum biraz uzun oldu iyi forumlar :) ..

http://i.hizliresim.com/ElkR1B.jpg

http://i.hizliresim.com/59bQjd.jpg

http://i.hizliresim.com/ydg3kN.jpg

2. Emre555

Emre555 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kepekli ekmeğe çikolata sür ve 2 veya 3 dilim ye 1 bardak yarım yağlı süt iç vücudun güzel yağlar kas olunca süper olurusn

Clean bunu beğendi.
  3. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Degerli yorumunuz icin cok tesekkur ediyorum . Ama su kepekli ekmek cikolata felan bana agir olmaz mi amacim vucudu toparlamak yanlis anlamayin merakimdan soruyorum.

4. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Akşam yemeğinden sonra karnım acıktığında süt içiyorum ben. Doğru mudur yanlış mıdır bilmiyorum ama bana yararlı oluyormuş gibi geldi.

Clean bunu beğendi.
  5. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Anladim o zaman soyle yapsam iyi olacak gibi aksam yemeginden sonra ki ara ogun 100 gr. lor peyniri yanina badem 1 avuc ve yatmadan sut iyi olur mu ?

6. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Lor peynirinin yanında bir kaç dilim ekmek yersen daha doyurucu olabilir.

Clean bunu beğendi.
  7. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Ekmek yemekten korkuyorum valla : ) bir türlü gitmiyor şu bel kısmı oturunca obez gibi hissediyorum teşekkür ederim değerli yorumunuz için .

8. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Antrenman sonrası çikolatalı süt ve bi yarım saat sonrada omletini yiyebilirsin, ben evde çalıştığımda öyle yapıyordum verimde aldım.

Clean bunu beğendi.
  9. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Anladım gercekten çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için hemen uygulamaya başlayacağım ancak akşam ara öğünü için ne önerirsiniz . Bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz çok mutlu olurum .

Sayfayı Paylaş