Evde Çalışabileceğim Bir Programa İhtiyacım Var Yaş 16

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve şeref tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. şeref

şeref Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlarım, abilerim. Vücut geliştirme işine adım atmaya karar verdim ve bi arkadaşın tavsiyesiyle bu foruma üye oldum bu ilk yazım ve yardımınıza ihtiyacım var.

Yaşım: 16
    Kilo: 57
    Boy: 1.77

Oturduğum yerde spor salonu yok o yüzden gidemiyorum ve bende evde çalışmaya karar verdim ama hiç spor geçmişim yok dumbell'i sadece spor mağazalarında kaldırdım :) Kısacası hiç spor yapmadım. 1 haftadır sadece mekik ve şınav çekiyorum 1 dakika arayla 4 set 15 kere yani 60 kez. Ama bunların yeterli olmadığını bildiğim için kendime evde çalışacağım bir program yapmak istiyorum sistemli çalışmaya ihtiyacım var. Buradaki üstadlarımdan yardım bekliyorum.

Hangi hareketleri yapmalıyım, kaç kez yapmalıyım, hangi kondüsyon aletlerini almalıyım bunları yazarsanız çok sevinirim iyi günler.

2. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
  3. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    gerçekten gönül verdiysen 2 dambıl ve imkanın varsa kapılara takılan barfiks aleti veya direnç lastiği ile P90x programına başlayabilirsin evde 3 ayda gözle görülür bir şekilde değişirsin tabi iyi beslenme ve düzenli dinlenme ile. Başarılar.

Sayfayı Paylaş