Ev Yapımı Gainer

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kdemiroz tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kdemiroz

kdemiroz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlar;

Bir modellik yarışmasında yarı final elemelerine kalmış bulunmaktayım. Fakat son zamanlarda özellikle de kreatini bıraktıktan sonra çok küçüldüm ve kilo kaybettim. Ağustosun 3'unde jüri önüne çıkıcam ve en azından o güne kadar toparlamak açısından internette okuduğum bir karışımı bugün içmeye başladım. Karışım şöyle ;

Bir büyük bardak süt
    10 adet fındık
    8 adet cicibebe
    Bir yemek kaşığı fıstık ezmesi
    Bir yemek kaşığı vanilyalı dondurma

Bu karışım beni yağlandırır mı? Özellikle bel bölgemde yağlanma olmamalı.Biliyorsunuz modellikte karın bölgesi çok önemli.
    Ayrıca ramazan ayı nedeniyle pek spor yapamıyorum. Anca evdeki ağırlıklarla ve vücut ağırlığıyla.
    Bu karışımın bana faydası olur mu?Yoksa uzak mı durmalıyım? Toparlanmak için baska tavsiyeniz var mıdır?

Cevaplıyacak arkadaslara şimdiden teşekkürler.

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Yağlanmadan büyümek istiyorsan proteini artırıp karbonhidrattan kismalisin.Ben gainer dan ziyade protein tozunu öneririm.Evde yapacaksan da lor shake yapabilirsin forumda tarifi var.Karbonhidrat gün içinde abartilmamak kaydiyla yeterli miktarda alirsin.Başarilar.

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Kardes bu dediklerin hepsi seker ve yag iceriyor. Gobek yapar tabiki.
    Kaliteli karbonhidratlar al. Karbolar kaslarda su tutarak daha şişkin gosterir.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. kdemiroz

kdemiroz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevaplarınız için teşekkürler. Başka bu konuda tecrübeli arkadaşlar var mı? Bu tür bir karışım deneyip zararını veya da yararını gören?

5. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    En basitinden bebe bisküvisi toptan şeker günde o kadar büsküvili karışımı içmek sıkıntı verebilir.

Sayfayı Paylaş