Ev kullanımı Adler Power Stand (flanş Sehpası)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve casparov2 tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Bu istasyonu gördüm çok hoşuma gitti süper birşeye benziyor.
    çünkü çok temel hareketleri yapabiliyorsunuz.
    evinde bu aletten olan varmı? sizce nasıl bir alet?
    yorumları bekliyorum.
    kardeşimi çalıştırmayı düşünüyorum bu istasyonda.

İnternetteki satış fiyatı 339tl kargo dahil.bana çok uygun gibi geldi.
    resimlerinide ekledim.

Son düzenleme: 29 Ocak 2010
  2. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bende var. Yaklaşık 1 önce falan aldım eve. Üzerinde çok düşündüm alıp-almamak üzerine. Boyutları sebebiyle çekincem vardı. Şimdi keşke almasaydım diye düşünüyorum. Göründüğü kadar kullanışlı ve yararlı değil. Barfiks zor çekiliyor,tutma yerleri ve orta boru çok ince ve rahat pozisyonda çekemiyorsun. Yuvarlak tahtanın altında duran topta keza kullanışsız. Çok ses yapıyor ve top çok hızlı şekilde geri dönüyor vurma alanı çok dar olduğu için. Bunlar dışında boyutları çok büyük, fazlaca yer kaplıyor. İyi yönleri; kum torbası çok güzel. Yumuşaklığı falan gayet iyi, dips rahatlıkla yapılıyor. Diz çekmek için falan en iyi istasyon zaten. Ve fiyatı ucuz denebilir, dışarıda yaptırmaya kalksan böyle bir şey profillerini bile 350 tlye alamazsın. Bana sorarsan yerin çok çok genişse alınabilir ama resimlerde göründüğü kadar verimli değil. Başka sormak istediğin bişey varsa cevaplıyım

casparov2 bunu beğendi.
  3. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    cevabın için teşekkür ederim.
    kafama takılan bu boks torbasına vurunca arkasındaki demire çarpmıyormu yoksa torbanın demiri ileriye doğru çekilebiliyor mu?
    yani ayak ve kol çalışmaları için bu boks torbası elverişli midir

4. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Her vurduğunda torba arkadaki demire çarpıp geri geliyor. Herhangi bir şekilde ayarlama şansın,ileri geri alman söz konusu değil. Ayrıca sert vurduğunda bütün istasyon geri gidebiliyor. Bunun çözümü de ilk resimde elemanın ayağının orada çubuklar var oraya ağırlık takman. 15-20 kilo falan takarsan geri gitme olayı azalıyor. Bu olaylar büyük kum torbasının verimini düşürüyo gibi görünse de tekme tokat dalabiliyorsun sıkıntı olmuyor :)

5. dudaeva

dudaeva Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım profil konusunda yanlışın var.. Hesaplarıma göre 36 liralık profil gidiyor.. :) Bir boyu 12 lira..

6. dudaeva

dudaeva Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sforever en alttaki 2 tane kulp şeklindeki tutma yerleri ne işe yarıyor?

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bende almayı düşünüyorum o alttaki 2 tane kuluplar şınav çekmene yarıyor söylentilere göre daha iyi ve daha fazla şınav çekiyormuşun küçük kum torbasına vurma alanı dar demişsin zaten geniş bir yer lazım değil ona hızlıca geliyor demişssin bildiğim kadarıyla zaten hepsi geri geliyor yumruk hızını geliştirmen için alışırsan hızı normal gelir birde kum torbasına vurunca geri geliyor demişsin alete yere sabitli değilmi o değilse bence yere sabitleyin oynama gibi sorun yaşanmaz ve demire çarpasınıda kontraplak tarzı tahta bişeyle kapattırsak orayı tahtaya çarpar kum torbası patlama gibi olanak olcağını sanmam kullanışlı gibi geldi bana

8. AhmetEmin

AhmetEmin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kayseri
    ürünü içesine aradm ama satan hiçbir yer yok.bildiğiniz biyer varmı acaba?

9. a.enes92

a.enes92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    urunu satan bi yer bilen var mi

10. osvobay

osvobay Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    23
    Konu açılalı çok olmuş ama bu ürünü yeri geniş olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.. Kurulumu zor değil.. Barfiks çekmede ben sıkıntı yaşamadım. Dips harika.. Pencikbolları idare eder (pompası bozuk çıktı) .. Kum torbası gayet iyi.. Apartmanda yaşıyorsanız boks çalışırken sıkıntı yaşayabilirsiniz çünkü sert darbelerde set komple hareket edebiliyor. Ben müstakil evde oturduğum için sıkıntı yaşamıyorum..

11. ymg7xx

ymg7xx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş