Etkili bir yağ yakıcı önerebilecek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve John399 tarafından 18 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Etkili bir yağ yakıcı önerebilecek

Forumda bir çok konuya baktım kimisi ona iyi demiş kimisi buna kafam çok karıştı daha önce kullanmış ve olumlu netice almış kişiler yorum yaparsa sevinirim iyi forumlar.

Kısaca Hangi yağ yakıcı kullanılırsa etki daha çok olur ?

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    muscletech hydroxycut elite kullanıyorum 2 hafta bıttı toplamda 6 kılo werdım 5.7 kg sı yag 0.3 kg sı su olarak ama cok sıkı bır dıyet ve duzgun antreman yapıyorum. gunde kac kalorı alıyorsam o kadar kalorı harcamaya calısıyorum. yanında sıvı l carnıtıne de alıyorum bu arada. bılgın olsun

3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Merhaba Mehmet Anıl,

14 günde 5.7 kg yağ yakmışsın.

Bodybuilding dünyasının en etkili ama en tehlikeli(yan etkisi direk ölüm) yağ yakıcı steroidi olan DNP günde 250 gr yağ yakarken sen hydroxycut ve l-carnetinele daha çok yağ yakman gerçekten kafamda bir soru getirdi.
    Sen yoksa süper insanmısın?

Danny Boy bunu beğendi.
  4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL

bendekı superlıkle bır ılgısı yokkı azım meselesı ben hıc bır yag yakıcı kullanmadan 40 kg verdım 4 ayda. bunların etkısıne cok ınanmadım ama kullandım azda olsa fayda saglıyor yag yakım gunlugumde tartı analız kagıtlarımın resımlerı var bakabılırısınız.

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

günlük alınan kalorı 900
    gunluk sporla harcanan extra kalorı 1400
    extra harcanan kalorı 500x7=3500
    bazal metabolızma hızı ortalama 1900
    1900x7=13.300
    13.300+3500=18.800
    carnıtıne ve termojenıklerın destegı ıle hızlanan nabız ve huclerın hızlı yag yakması bıda bunun yanına koyarsak asagı yukarı haftada 3 kg ye yakın yag yakımı olur.
    zaten 1 gram yag 9 kalorıdır ancak vucuttan 1 kg yag atılması ıcın 9000 kalorı degıl 7890 kalorılık sporla atılır bunu da bana endokrın uzmanı bır prof sölemıstı. 1 kılo yag ıcın harcanacak kalorı konusunda hocanın yalancısıyım .

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  6. brhmcr

brhmcr Guest

7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    yorumların hepsine olmasada çoğuna baktım ama şöyle bir şey gördüm antremandan önce ve sonra alındığında antremanda yapılan haraketlerinin yani yağın vücuttan atılması bölümünde devreye giriyormuş .. Daha etkili bir şey bekliyordum ...

Aslında benim şöyle bir problemim var ben kardio yaptığımda vücudumdan yağa oranla su kaybı yağa oranla daha çok oluyor yani ben bunu tam aksine çevirmek istiyorum yağı vücudumdan daha çok atmak istiyorum o yüzden daha etkili bir şey arıyorum gelecek yorumlara şimdiden teşekkür ediyorum . ::))

8. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    yağ yakma işine giriştiğined mutlaka yağın yanında kas ve su kaybıda yaşıyacaksın
    sana tavsiyem termojenik olarak hydrocut (yeni olanlardan ) ve l carnitine
    günde 3 kez 3 kaşık da elma sirkesi
    bu sıcakları kaçırma 2 -3 ayda tahmini10 kg verirsin ve ağırlık çalışmayı da ihmal etme kas kaybını en aza indirirsin böyle
    tabi diet listenide hazırla

9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Kilo problemim yok sadece vücuttan atmak istediğim yağlı bölgeler var bunlarıda yağ oranını düşürerek yapmayı planlıyorum kilo alıp verme konusunda problemim yok 1 ayda zorlarsam 8-9 kg bile verebiliyorum öyle bir bünyem var . Sadece yağ oranını azaltmak için yağ yakıcı yani bana destekci olacak birşey arıyorum.

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    ben tek öğünümde 900 kalori alırken, siz günlük 900 almışsınız. Bayanda değilsin üstelik. Kollara, karnınıza bakın çatlaklar varmı? :) kas kaybını söylemiyorum bile.

11. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL

haklısınız catlaklar olustu dogurdur ancak 40 kusur kıloda sadece 2kusur kılo kas kaybı yasadım .

12. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  13. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    şimdi herkesin meteblızma hızı farklı onu bılmedn bırsey soleyemeyız . beslenmede öenmlı ıstersen 300 saat hııt yap 400 saatlık yersen gene yag yakımı olmaz.yukarıda asasgı yukarı yag yakımı ıcın kac kalorı seklınde bır hesabım var oradan kendı boy ve kılonuza göre hesaplayabılırsınız.
    http://drpozitif.com/YagYakmaHesapMakinesi.aspx

bu lınkte ıse boy ve kılonuza göre vucut ne kadar kalorı yakar dıye hesaplayan bır hesap makınesı var buradan yapmanız daha saglıklı olur. cunkı 180 boyunda 100kg bırısı 1 saat kosunca örnegın 600 kalorı yakayor ıse 80 kg bırısı kosunca bu kalorı 500 e düşer gibi. diyetinizde rafine seker kullanmayın yagı tamamen kesmeyın sımdıden kolay gelsın.

14. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Mümkün değil 5,7 Kg yağ 5700X9= 51300 kalori ederki 15 günde böyle bir şey mümkün değil .
    (1 gr. yağ 9 kaloridir.)

Bu kadar zamanda verilen bu kadar fazla kilonun çoğunluğu %60 su %20 kas %20 yağ kaybı olması muhtemeldir.

En etkili yağ yakıcı diye bir şey yoktur desek yanlış olmaz . Vucut tiplerine göre , beslenme alışkanlıklarına ve antreman yoğunluğu ve biçimine göre göreceli olarak değişir.

Asıl olan beslenme ve antremandır ama önce beslenmedir antreman sonrasında gelir ve bu iki konuda gerçekten başarılı iseniz üçüncü olarak yağ yaktığı idda edilen takviyeler size sadece "DESTEK" olur.

Boşuna kendinizi kandırmayın "YAĞ" yakmak istiyorsanız bunun kolay bir yolu yok, tecrübeyle sabittir.

Herkese sevgiler.

15. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Guzel kardesim biz yalanmi soluyoruz yag yakim gunlugumde olcum sonuclari var yani bilip bilmeden kendi uygulayip sonuc aldigim Seylere yok olmaz yok imkansiz ne demek kendi goZumlu gordugum uygulayip aldigim sonuc bu diyetisyende de resmi kanitli yani yag yakimi zor imkansiz su bu demeyin azim olunca hersey oluyor .

16. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Bakın yanlış anlamayın benim sizin şahsınızla ilgili bir sorunum yok ama matematik bu .

51300 Cal enerjinin yağlardan gelen enerji olarak açığa çıkması için bunun tam 2 katı enerji harcanması gerekir. 15 günde 102600 kalori yakmanız mümkün değil .

en iyi şartlar oluştuğunda enerjinin %50 si karbonidratlardan kalan %50 ise yağlardan sağlanır .
    bu fizik kuralıdır.

17. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Dogrudur yaptiniz hesabada diyecegim yok ancak tanita marka tartinin olcum sonuclari bu sekilde yani 5 kg veripte 2 verdim mi yazayim buraya o sekilde verdim. Bu arada insulin le ilgili o durum egerki insin seviyeniz duser ise ve karbonhidrat alimini azaltirsaniz vucut yaglardan yakiyor. Net detayli anlatimi bu sekilde degil ancak kaba taslak anlatirsak bu sekilde o konu ile ilgili makaleyide en yakin zamanda bulursam eklerim efendim . Egerki bende sizi kirdiysam ozur dilerim ancak durum bu sekilde oldu bende .

Sayfayı Paylaş