Eti Yulaf Ezmesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve FullMetalJacket19 tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. FullMetalJacket19

FullMetalJacket19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba ben sabah kahvaltısında yulaf ezmesi yiyorum fakat bu yulaf ezmesi kilo verenler içinmi?:SÇünkü benim amacım kilomu korumak yada 1 2 kilo almak.

2. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Protein deposu olduğu için kas olarak kilo almana yardım eder zayıflatmaz

3. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Protein deposu? Arkadaşlar lütfen düzgün bilgi sahibi olmadan yanlış bilgilendirme yapmayalım yulaf ezmesindr ağırlıklı olarak bulunan besin karbonhidrattır ve oldukça kompleks bir karbonhidrattır yani kana yavaş karışır bu özellik insülin seviyesini dengede tutar yani aldığın besinin yağ olarak depolanma ihtimali azdır daha çok kasları besler antremandan önce kan şekerinin çok düşmemesi için de alabilirsin

SiR_Arawn bunu beğendi.
  4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bir çeşit karbonhidrat yulaf ezmesi , ben uzun süredir kahvaltımda açılışı onla yapıyorum.İçerisindeki lif değerleri iyi.
    Kilo vermek almak için bir besin olarak düşünmek yanlış olur.Kilonu korumak istiyorsan sabah kahvaltısındaki ana karbonhidratın yulaf ezmesi olsun extralar yanında olsun.Bir protein deposu değildir bilgine üstteki üye yanlış bilgi vermiş.İşte yulaf ezmesini gün içerisinde istediğin öğünlere koyarken karbonhidrat olarak düşünüp biryerlere koyabilirsin , antremandan önceki karbonhidrat seçimin felan olabilir ama ben kahvaltı tercih ediyorum.

DrBurakkk bunu beğendi.
  5. urlgy

urlgy Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Ben yulaf yagsiz süt biraz protein tozu 4-5 adet kuru üzüm 2-3 adet ceviz içi karıştırip yiyorum gayet iyi oluyor

6. Boşnakoğlu

Boşnakoğlu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yulaf ezmesi en kaliteli karbonhidrat listesinin başındadır bence arkadaşımız protein yazmış alakası yok saf bi karbonhidrat kaynağıdır insülini yükseltmez kilo almak istiyosan çok yersin kilo vermek istiyosan az yersin olay budur pirinç makarna yerine yulafı tercih et daha yagız bir büyüme gerçekleştirirsin ( BU ARADA 100 GRAMINDA 70 CİVARI KARBONHİDRAT BULUNUYOR )

7. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Kusura bakmayın bana protein olarak önerilmişti aklımda öyle kaldığı için yazdım

Sayfayı Paylaş