Eti Form ve Mavi Yeşil Light Ürünler Olamaz Bakın!

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Sfaction tarafından 20 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Sfaction

Sfaction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Daha düne kadar bu markaların light ürünlerini alıyordum kalorisi düşük diye bakmaya bile tenezzül etmedim. Fakat baktığımda hayretler içinde kaldım.

Eti Form Ligh Çubuk Kraker : 50 gramda 230 kcal
    Mavi Yeşil Keten Tohumlu Bisküvi : 50 gramda 340 kcal üstelik görünmüyecek biyere sıkıştırmışlar.

Direk çöpe attım usta bu ikisini yiceğime burger da tavukburger menü yerim daha iyi milleti kandırmaktan başka bişi yapmıyolar.

2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    çöpe atacagına sokaktakı aç ınsanlara verseydın bari ...

3. Sfaction

Sfaction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    lafın gelişi dostum nimet çöpe atılırmı hiç :D

4. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    kapalı satılan yiyeceklerin ömrünün uzun olablmesi için bir takım maddeler konlmakta bu da onların haliyle calorisini arttrmaktadırr light şeyler yemektense gidip bi tavuk şiş yemek döner yemek daha mantıklı

5. Kambala

Kambala Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Eti Form'un limonlu krakerini ve Altınbaşak krakeri (bizim hoca ona sunta derdi:D) tüketin. Diğerlerine, yok çikolatalı, portakallı, çörekotlu bidi büdü yanaşmayın. Diyette asıl amaç az yemek değil, damak tadına olan düşkünlüğü törpülemek, köreltmek ve yok etmektir. Bunlar diyet ürünler de olsalar bu dürtüyü provoke ettikleri için çikolata, bisküvi, şarküteriye yapılan muameleyi birebir hak ediyorlar.

6. tolstoy

tolstoy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    diyet, light ürünlere hemen aldanmamak gerekiyor yok yağı yok şekeri azaltılmış ürünlere lezzeti vermesi için karb. ilavesi yapılıyor. Mesela ben aynı marka ürünün bir light olanının içeriğine bir de normalinin içeriğine bakıyorum. Light olanda yağ az ama karbonhidrat miktarı diğerine göre hayli fazla. Light ürün aldatmacasına dikkat etmek lazım. Ayrıca aspartam benzeri ürünlerin uzun vade de zararları malum, şeker ihtiva etmeyip bol tatlandırıcılı ürünler de uzun vade de sağlığı etkiliyor.

7. acer

acer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    canınız tatlı mı çekti. yoğurda tarçın serpin yiyin,öneririm..

Sayfayı Paylaş