Et proteini için Arnold Iron Mass kullanmak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BertilFox tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BertilFox

BertilFox Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Daha önce MuscleMeds Carnivor ve Amix Monster Beef kullandım, yeni bir beef protein kullanmak istiyorum. Diğer protein türleri midemi bozuyor.
    Iron mass bir alternatif olabilir mi? 1 ölçeğinde 20 gram et proteini var, 17 gram karbonhidrat sorun yaratır mı?

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Şu et proteini konusuna kısaca açıklık getirmek istiyorum ,yukarıda yazdığınız ürünler saf et yerine kıkırdak sakatat vb yerlerden oluşmakta biraz incelerseniz detaylı bilgiye ulaşırsınız(yanılmıyorsam Beachboy'un bu konuda bir başlığı vardı)
    Sorunuza cevap 17 gram karbon hidrat diğer ürünlere göre içerik olarak fazla ancak sorun yaratmaz sonuçta vucudun karbonhidrata ihtiyacı var ,protein tozlarında karbonhidrat sizi korkutmasın .

BertilFox bunu beğendi.
  3. BertilFox

BertilFox Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Benim için saf et olmamaları önemli değil, bu ürünleri bünyemde sorun yaratmadıkları için tercih ediyorum. Dediğiniz gibi antrenman öncesi ve sonrasında vücudun karbonhidrata da ihtiyacı var ama Iron Mass'ın weight gainer kategorisinde olması kafamı karıştırıyor, mevcut yağ oranımı artırabilir mi?
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mart 2014 ---
    İçerisindeki yağların da hormon üretimi için gerekli olan sağlıklı yağlar (EFA), MCT adlı ve doymuş yağ karışımı olduğu söyleniyor.

Son düzenleme: 8 Mart 2014

Sayfayı Paylaş