Et kesiği oldu dirseği düz tutamıyom yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Buğra Önger tarafından 7 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Buğra Önger

Buğra Önger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2 gün önce başladım salona hamlamadan et kesiği oldu sanırım kolda göğüste fena acılar var ve kolumun dirsek kısmı düz deyil eğimli acaba kas yapışmasımı oldu veya daha ciddi bişey bilenler acıklık getirsin

_20151107_103047.JPG

Göründüğü gibi sağ kol düz deyil dirsek kısmında yamukluk var

2. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeşim sana demiştik 2 gün önce artislik yapıpta ağır girme diye geçer acısı mrk etme 2 günü geçmesin dinlenmem yoksa geçmez .

DaiMoNer bunu beğendi.
  3. Buğra Önger

Buğra Önger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ağır girmedimki bicepste hoca ağır bağladı sanırım ondan bu kol düz durmuyo dün gitmedim dinlendim bugün gitsem sıkıntı çıkarmı? Bu kol yamukluğu normalmi

4. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    benim kollar 2 gün V gibi durdu , hamlık ağrısı geçer bugün antrenmanın varsa git geçer .

5. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    hahahahahahah sakin ol ilk günlerde o acılar ve tutulmalar normal ahahahahah ilk yaptığım günler aklıma geldi :D :) Ben ilk günümde 4-5 bacak hareketi girmiştim drop set bile yapmıştım yürüyemiyordum acıdan anırıyordum :D

çabuk geçmesini istiyorsan iyi beslen, erken yat. ılık-sıcak suyla duş al veya masaj yap. istersen voltaren pomat krem kullanabilirsin işine yarar.

Sanmıyorum olacağını, ama günlük yaşamını etkileyecek kadar artarsa Gamaflex diye bir kas gevşetici var, ağrılarını azaltır, hareket kabiliyetini arttırır, çok etkili bir ilaç. ( ilacı fazla alma bağırsaklarını bile gevşetir :D )

Hadi geçmiş olsun :)

Alfonso_ bunu beğendi.
  6. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    İlk başladığımda bende bacak girmiştim , 2. başlayışımda bacak fazla yüklenmedim iyiki :D:D
    Emekleyerek gitmiştim eve , pedere al dediğimde yürü lan ayakların yokmu demiştİ :QQWASQ

7. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    odamdan tuvalete gidemiyordum... :) sonraki hafta da sabah uyandığımda kolumu açamamıştım, sakatlandım ya da felç oldum filan sanmıştım sıcak su - soğuk su şok yöntemiyle açabilmiştim :D ey gidi günler çok güzeldi

Jaddet00 bunu beğendi.
  8. Buğra Önger

Buğra Önger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Saolun bugün gidicem antremana çok yüklenmeden hocanın gösterdiği başlangıç hareketlerini yapıcam

9. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    DOMS yani halk arasında hamlık ağrısı ama bu orta ve ileri seviye olanlarda da aşırı yüklemeden olur. 4-5 güne geçerse ne ala.
    Boşuna demiyoruz, yeni başlayanlar fullbody compound girsin vücudunu spora hazırlasın diye izolasyonlar çok ağrı yapar yeni başlayanda. Tavsiyem ve en etkili yöntem kas gevşetici ve hafif hafif esnetme. Daha dikkatli ol bir daha ki sefere. Hocan sana ilk günden biceps verdiyse onu da bir gözden geçir. ;)

Tanrı Türk'ü Korusun.

10. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Kasap remzinin salonuna gidip spora başlanılan ilk haftada 5 izole göğüs hareketi yapıp felç olma keyfiiiiii :D I smell gainzzzz

11. Buğra Önger

Buğra Önger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Valla hocalara bende pek güvenmiyorum ordaki şu kolumun v gibi durması ve ağrılar geçsinde başka bişey istemiyorum

12. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Hocaya gucenme zaten ben tahmin edebiliyorum az bir sey kasaptir o kesin, forumy oku bol bol yeni baslayanlat icin ornek programlar ve beslenme planlari var

Savas hoca var ona da bak youtubetan faydalanirsin

Alfonso_ bunu beğendi.
  13. Buğra Önger

Buğra Önger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Saol ilk büyük bir hoca ilgilenicekti sonra birine boş durma aletleri gezdir dedi beni göstererek 19 18 yaşlarında kendisininde pek bişey bilmediğine inanıyorum hödük soktu beni makinalara bu haldeyim şuanda

14. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Doğru yapmış kardeş , yeni başlıyanlara 1 ay boyunca alışması için bölgesel yapmıyolar diye biliyorum .
    O kadar acı çekmen güzel şeydir , kaslarının yırtılıp onarılmasının ilk günüdür keyfine bak dinlenerek geçmez salonda geçer o acı k.g

15. Buğra Önger

Buğra Önger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dediğin gibi oldu salona gittim makinelere girerken ağrı cekmiyodum eve geldim sıcak suyla duş aldım ağrılar sabaha göre azaldı yarın dinlenicem pazartesi salondayım

Sayfayı Paylaş