Eski programdan Yeni programa geçiş

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cLuBbEr59 tarafından 14 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    6 ay oldu ayni programla calişiyorum tabi içindeki hareketleri değiştirdim.. şimdi yeni programımda doğrumu yoksa yanlışmı olduğunu üstatlarım bana yardımcı olurlarsa sevinirim :)

ESKİ PROG.

göğüs- biceps
    omuz- sırt
    bacak- triceps

YENİ PROG.

göğüs- triceps
    sırt- biceps
    omuz-bacak

2. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    gögüste triceps yardımcı kasındır zaten yorulur gögüsten sonra triceps yapmak pek doğru değildir eski programın daha iyiymiş... fakat 1gün ara ile çift bölge giriyosun sanırım. boş günlerinde cardionu ihmal etme

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bu programda itici ve çekici kasları ayırıp bir antrenmana toplamışsın, olabilir aslında bu şekilde çalışanlarda var yalnız ben şahsen tavsiye etmem çünkü biceps ve tricepste özellikle sırttan sonra bicepste performans düşüklüğü yaşanıyor aklında bulunsun, kısa bir müddet böyle çalıştıktan sonra

göğüs biceps,
    sırt triceps,
    omuz bacak

Şeklinde çalışabilirsin veya en iyisi aşağıda verdiğim linki bir incele.

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=9408&start=45

4. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Evet kime hangi programın iyi geleceği belli olmuyo,Centaur haklı.Bazıları mesela göğüs-triceps sırt-biceps şeklinde çalışıyor ve göğüs çalışınca tricepsin sırt çalışınca da bicepsin ısındığını,daha iyi netice aldığını söylüyorlar.Ama genelde ilk yaptığın program daha iyi netice verir.Kim bilir belki de itiş-çekiş çalışmak sana daha iyi gelebilir,bi müddet dene baktın olmuyor eski programına dönüş yaparsın ;)

5. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    CENTAUR
    sağoll aslinde yazdiğin sekilde calişmak daha mantikli diye düşünüyorum şimdi programa bu sekilde başlayacağim bugün.. göğüs için cok gerekli triceps onun için biceps yapacağim

programıda vucudmun nasıl bir tepki vereceğini merak ediyorum başladığımdan bu yana hep ayni sekilde caliştim ikinci caliştiğim bölgeler ilk caliştiğim gölgelere göre biraz daha zayıf olduğunu düşünürsem şimdiki yapmış olduğum programla ikinci bölgeleri ilk bölge olarak calişacağim :)) cok teşekkürler ederim

6. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    zfrskr
    ewt vucudumun nasil bir tepki vereceğini düşünüyorum denemekte fayda var olmadı yine eski programıma döneceğim bakalım hayirlisi birde sreidleri okudum forumda tırstım yaa amino kullanmaya devam :))

7. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bu kararına gerçekten çok sevindim.Steroidler en son ama en son çare olmalı,hatta hiç kullanılmamalı.Supplementlerle de güzel sonuçlar almak mümkün ;)

8. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bu site bana cok seyi ogretti ogremneyede devam ediyorum salonumda cok fazla bodybuilding bilen birileri yok yardım alacagim onun için her gun yeni bir seyler öğreniyorum ilçemde de salon secebileceğim bir avantajim olmadığından forum sitesine hayranım :)) cok teşekkürler ederim

Sayfayı Paylaş