Eski hale dönmek ve yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve judascortez tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    şuan bi yerde çalışmıyorum. salon evime en fazla 10 dk, okulumda salonun 15 metre yukarsında. stajım var bu sene oda çarşıda. çarşıda gene yiyecek bişeyler bulurum keto olarak.

uzerg bunu beğendi.
  2. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Basligini takipteyim sonuclarini bekliyorum merakla

judascortez bunu beğendi.
  3. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    ketosise girebilirsem gerisi gelecek gibi hocam güzel şekilde.

4. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Aslinda fotograf cekip oncesi sonrasi yapsan diyetten sonra baaligina bakicaklar motivasyon olabilir diye dusunuyorum ben oyle yaptim mesela

5. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    elbet yapacağım

6. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    erken olacak ama bir before after atayım. salonda 1. hafta ondan önce insanity çalışıyordum 3-4 gün ama pek beslenmem iyi değildi.

Adsıza.jpg
    sıcak olduğu için böyle duruyor olabilir az ihtimalle ama ortalama böyle gibi gibi artık vücudum.

bugün ne yaptın derseniz aç karnına antremana gittim göğüs, ön kol vardı bugün. ondan geldim işte. 2-3 saat sonra yemek yerim sonra akşamada bir şeyler atıştırırım. yağ konusunda fıstık ezmesi deneyeceğim zeytinyağı içemiyorum.

7. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bugün kahvaltı yapmadan antremana gittiğim için az önce belki tek öğünümü yedim. akşama doğru yumurta yiyebilirim belki. ne yedin derseniz. amerikan sezar salata sosu aldım ve 2 tane ton balığı aldım light. neden light aldın derseniz 2 tane satılan ve ucuz tek light vardı diğerleri 3 lüydü para ona yetti. bugün gene 2 şer küçük tavuk göğsüyle 50-60 gr. sezar salata sosu ve 2 ton balığı tükettim. akşama doğru 2 de yumurta atarım belki omlette olabilir bakalım.

8. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
  9. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl giderebilirim hocam yağ açığını

10. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
  11. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    ben dün zeytinyağı içmeyi denedim çok fena mide bulantısı yapıyor bende

12. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar uzun bir ara oldu biliyorum 7 gün geçti. ketoyu tabikide yapamadım. önceden karbonhidrat tüketimine alışan bünyeye biraz zor geldi. yaklaşık 1 hafta falan 2000 kaloriyi aşmadım. olabilecek bütün güzel cheatları yediğimi düşünüyorum ve artık hazırım. zapielin kullandığı kanola yağlı mayonezi aldım ve çeçil peyniri aldım tam yağlı. tavuk göğsüde aldım ve artık hazırım ilerleyen günlerdede ton balığı alırım. if yapacağım bugün başladım denebilir. bugün ilk öğünümü 3 te yemiştim şimdi 9 da yiyeceğim 6 saat ara var 4 ede indirebilirim bilmiyorum. bugün aç karnına antremana gittim. kanat ve bacak vardı. ilk kez barbell squat yaptım ve 3. setin sonunda 80 kg girdim nasıl olduğunu bende bilmiyorum bacak bölgesi çok kalın ve güç alıyor galiba. programım şöyle olacak sabahları vakit buldukça aç karnına koşacağım su içip 35 dk - 1 saat arası. öğlen 1-2 gibi salona gidip antreman yapacağım. 3 te yemek yiyeceğim, 5 te tekrar ve en son 7de olmak üzere böleceğim. 2 öğünde yapabilirim. midem küçüldü bu arada yemek fazla yiyemiyorum kalori açığım çok galiba. neyse bugünlük bunları yedim. ve her gün böyle beslenebilirim bence çok güzel. bu arada çeçil peynirinde zeytinyağı var yarım kaşık 1 kaşık kadar.

webcam_image.jpg

13. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
  14. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    şunu yapsan 3.gün sonu ketosisdesin neden bu kadar kastığını anlayamadım kaç hafta önce yazmışım bu mesajı.

requ. bunu beğendi.
  15. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    hocam ben normaldede bu kadar yiyebilen bir insan değilim ki bu kadar yiyebilen biri değilim ama kasıcam bugün biraz. fıstık hakkında ne düşünüyorsunuz değerler güzel mi? tavuk göğsü yiyorum, dediğim gibi çeçil peyniri tavada peynir eritmesi yapıyorum yağda. bunlarla besleniyorum kısaca antremanlarada gidiyorum.

16. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    80de kaldım. Ne eskisi gibi yediğimde kilo alıyorum ne günde tek ogun çok az yesem kilo veriyorum. Vucudu şaşırtmak için tavsiye var mıdır?

17. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    büyük ihtimalle mezomorfum bu arada. 18.2 cm bileklerim geliyor. karın bölgem ve ordaki kaslar internetteki mezo tanımlarına uyuyor. omuzlarım kalça bölgemden geniş. fakat genetiğimden dolayı baldır ve kalça bölgelerine yağ toplanıyor. bunu çözmeliyim. squatı bıraktım geliştirecek diye ve bence sıkılaştırıyor ama fazlası zarar. kilom hala 80 iki gündür bol bol yiyorum ama bir değişiklik yok. metabolizma hızım arttı yedikten hemen sonra en hızlı şekilde tuvalete çıkıyorum. ehliyet sınavını atlattıktan sonra low carb yapabilirim. bakalım neler olacak. 4-5 kilo verdik daha ne kadar vericez.

18. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba hala bol bol yemeye devam ediyorum fakat 79-80 kilodayım. artık diyete başlayabilirim sanırım eski düzeni 4-5 gün uyguladım sayılır. şimdi benim metabolizma hızım çok arttığından yada farklı şekilde bişey olduğundan yediğim yemeği 2 saatte dışarı atabiliyorum. yani bu neye işarettir metabolizmam eskiye mi döndü eskidende öyleydim.

19. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bugün 25 gunluk gym sonrası olçulerimi aldım. staja başladım ama çalıştırıyorlar devletin müdüluklerinden biri olduğu için. ogle yemeğini goturebilirsem evden tavuk goğsu goturucem. beslenme duzenini ilk 10 gün ki gibi sadece tavuk, lor ve yumurta yapacağım. ki bu sayede 4.5 kilo vermiştim ilk 10 günde. Sonrayavaşlayınca eski düzene donup tekrar gieicektim ve eski düzen maratonından ennfazla 1 kilo alarak çıktım. yarın tekrar tavuk goğsune abanma.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Eylül 2014 ---
    omuzlarım 6.5cm gelişmiş. ayı şekilde kollarım 3cm. ve belim yaklaşık 4-5 cm incelmiş. bacak ve basen kısmı hala iri duruyor vucuda gore. kalçalardan 1cm kaybetmişim. bunlar ilk 10-15 gun içinde oldu b. ihtimal çunku diğer gunler yeteri kadar protein almadım. neyse bunlar guzel sonuçlar çalışmaya devam.

20. NowFear3

NowFear3 Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    43
    Kolların 3 cm arttı ??? 25 günde ?

Sayfayı Paylaş