erzurumdan bir öğretmenin hırsı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pyloth76 tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Tavsiye için teşekkürler hocam, ama benim de son senem :( hatta son dönemim. Belki yüksek lisans ile devam ederim öğrencilik hayatıma =) Daha fazla yazarak da offtopic yapmıyayım :)

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    aburt cuburları vs.. kestikden sonra tempolu yürüyüş veya bisiklet çok etkili olucaktır. Kilonuz azaldıktan sonra, yavaş yavaş programı biraz daha sert yapabilirsiniz. thums:

3. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Salonlardaki yeni bisiketlerin bi işe yaradığını sanmiyorum yağ yakmaktan cok bacak kası yapıyo denilebilir yürüyüşte 40 yaş üstü kadinlar için ideal Seneler boyu yürüsen bi işe yaramaz anlicagin . Yarım saat agirlik antremanindan sonra 2 dk yürüyüp bi dk koşu şeklinde dayanabiliyosan 1 dk yürü 1 dk koş 15 dk yapman yeterli olur hatta daha güzel sonuçlar alirsin bi an önce toparlarsin inss kolay gelsin.

4. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Konuda güzel bilgiler var yeni başlayanlar için.Ne tesadüf ki bende konuyu açan arkadaş ile aynı boy ve kiloya sahibim.Göbek bile aynı :)

Ben o göbeği fakat 3 senede değil ortalama 2.5 ay ya da en fazla 3 ayda yaptım(20 kilo alarak).3 haftadır diyetteyim.İlk haftanın bazı günleri tempolu yürüdüm.Şimdi ise 1 saat hızlı yürüyorum ve 15-20dk arası koşuyorum.Koşuda ise bazı günler koşu içinde devamlı hızımı değiştirerek vucudu şoke ediyorum bunun yanında son 3 gündür ise biraz güç kazanmak için belli tempoda koşabildiğim kadar koşuyorum yürüyüşten sonra.Beslenmeme gelince büyük iktimal faciadır.Bir yaptığımda iyi şey antremandan önce yeterli seviyede tavuk ya da bir kutu ton balığı yiyiyorum(normal ton balığı elimden geldiği kadar yağını süzmeye çalışıyorum)Yürüyüş ve koşuları akşam yemekten sonra yapıyorum.Son yemek akşam 6 antreman akşam 8 gibi.Fakat eski sporculuğumdan eser yok acaba 15-20dk koşabiliyormuyum orasıda meçhul bana baya uzun geliyor :). (Not: Ben antreman sırasında zaman tutmuyorum anlıyorum ne zaman bırakmam gerektiğini) Antremandan sonra ise 500ml suya multipower multivitamin katarak içiyorum vede 4 tablet amino asit(wheyli) atıyorum.Bir meyvada ekliyorum.

Sayfayı Paylaş