Erzincanda spor salonu aranıyor???

Konusu 'Erzincan' forumundadır ve Smiley tarafından 8 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba

Erzincanlı arkadaşlardan yardım bekliyorum, Erzincan merkezde bana salon tavsiye edecek kimse varmıdır?

2. erdemego

erdemego Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşım.
    bi kaç sene öncesine kadar ana otobüs duraklarının orda bi salon vardı ücreti de uygundu. bir de ermerkez alışveriş merkezinde var sanırım. bi kaç senedir orada yaşamıyorum umarım yardımcı olabilmişimdir..

Smiley bunu beğendi.
  3. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    ilgin için tekrar çok teşekkürler :) iş dolayısıyla şehir dışına çıkıyorum ve gittiğim yerlerde spor salonu aramak durumunda kalıyorum bu dediğin spor salonlarına bakacağım ;)

4. tolter

tolter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmit
    şampiyon var

5. kobe85

kobe85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Erzincan'a yeni geldim. Ermerkezdeki salona alternatif salonlar var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler...

6. erdemego

erdemego Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce de bahsettiğim dörtyolda otobüs duraklarının orda ki salonda çalışıyorum. ermerkezin gün ve saatlerini, şampiyonun da mekanın basıklığı ve kalabalığını sevmedim. hamamda var bi salon o da yetersiz.

kobe85 bunu beğendi.
  7. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    Dostlar konu baya önceden açılmış hortlattığım için kusura bakmayın. Şu anda Kız kuran kursu terzibaba Cami istikametine doğru yeni açılmış baya övgüyle bahsedilen bir yer var. ismini hatırlamıyorum o istikamette sorsanız gençlere söylerler. bende yarın görmeye gideceğim oraya diğer salonlardan giden arkadaşlarım var. Öncelikle şunu belirtmeliyim. Eğer Powerlifting gibi ağır düşük set tekrarlar çalışan bir programınız varsa Erzincanda sabrınızıda yanınıza alın öyle gidin derim. Şu ana kadar gittiğim iki salonda '' Çok gürültü yapıyorsun, Herkesten sana şikayet var '' diye laflar işittim.Yüksek bir ağırlık elbet indirirken yüzeye bıraktığında belli bir oranda ses çıkartacak. Zira biz ne yabancılar gördük istanbuldaki salonlarda 350 kg larla DeadLift çalışıyorlar ve salonun temeli sanki yerinden oynuyordu. Bu adamların suçu yok mu o zaman madem Salon işletme usulü bu ise eğer. Salon sahiplerinin bir beni dövmediği kaldı. Bu gidişle kendi salonumu bahçemde kuracağım. Profesyonel çalışan adama da biraz saygıları olsun.

8. ebru_v

ebru_v Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Erzincan
    Merhaba arkadaşlar..Erzincanda Bayanların katılacağı temiz salon sporu mekanları varmı? Bu şehir nedense hep erkek egemenliğinde bayanlar çok asosyal :(

9. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.016
    Ödül Puanları:
    123
    orda askerlik yaptım ama ne yazık ki dediğin gibi haklısın :oops:

10. ebru_v

ebru_v Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Erzincan
    hava kararınca hayat bitiyor :(
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2015 ---
    bana bayanlarla ilgili yağ yakımı ve kardio hakkında yardımcı olabilecek birileri varsa çook sevinirim..

11. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.016
    Ödül Puanları:
    123
    yağ yakımı için size doğal olarak kafein öneririm mesela kardiyoya başlamadan 15 dk önce içeceğiniz sade nescafe expresso gibi içecekler performans arttırır ve yağ yakımını hızlandırır 30 dk koşu 15 dk bisiklet 15 dk eliptik yağ yakımı için idealdir

12. ebru_v

ebru_v Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Erzincan
    çok teşekkür ederim özçelik bey kafeinle başlıycam peki diyet hakkında tavsiyeniz varmı?yağ yakımı ve bölgesel çalışmalar için..

Sayfayı Paylaş