Erkekte Dar Alın Sorunu

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve mad_dog tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mad_dog

mad_dog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Benim sorunum alnımla ilgili. Eminim aynı sorundan muzdarip başka üyeler de vardır forumda. Alnım çok dar. Hem yanlardan, hem de üstten çok orantısız gözüküyor. Normalde kaşların ortasından burunun altına kadarki mesafe ile yine kaşların ortasından saçların başladığı yerin arasındaki uzunluk aynı ve ya çok yakın olmalı diye biliyorum. Ama bende çok fark var, burnum da uzun değil.
    Acaba piyasadaki yüz için olan tüy dökücülerden alsam, onu alnıma uygulasam sonuç alabilir miyim? Diğer bir seçenek lazer epilasyon diye duydum, bu konuda bilgisi olan var mı?Ve ya aramızda bu tüy dökücü kremlerde ve ya lazer epilasyonla böyle bir işe girişen var mıdır? Bilgisi ve ya tecrübesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Not: "Yaa bizim şaçlarımız dökülüyor senin ne güzel sık saçın varmış, daha neyin derdindesin" türünden mesajlar atmayın lütfen. Bu sıkıntıyı çekmeyen bilmez. Saçın asla şekil almaz, kısa kestiremezsin maymun gibi olur...

2. trugur32

trugur32 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben berberime agda yaptiriyorum

3. mad_dog

mad_dog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    trugur32 kaç gün arayla yaptırıyorsun? tahminimce ağda yaptırdıktan birkaç gün sonra saç kökleri gözükür. kötü bir görüntü olmuyor mu? ve kalıcı bir çözüm de değil.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Boyle bir sikinti icin gecici cozumler daha fazla sikinti cikaracaktir.REsim koyman mumkun mu acaba? Benim de dardir ama alistim artik, bir sure sonra sac stili kendi oturuyor :)

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Kötüyse bırak kötü kalsın daha kötü etme bence.

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yapılabilecek bir şey yok fazla oynama bence :)

7. enes28

enes28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Benimde alnım dar ama geniş alın nedense daha çekici ve sert gibi duruyor.
    Bu arada yeni kayıt oldum herkese iyi forumlar :)

8. msariozkan

msariozkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uzun saç kapatabilir belki

9. hmtrnk10

hmtrnk10 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ahmet
    Yer:
    Manisa
    benimde alnım dediğiniz gibi dar berberim yaşın 17 daha dedi bi 24-25 olsun vücut ölçülerin tam tamına otursun dedi (çünkü daha sakallarımda tam çıkmıyo az yani) çok fazla olmasada gene düzelir dedi çünkü babamında askerlik fotorağlarına baktığımda böyleymiş babamın yaşı 52 gayet normale dönmüş ve benimkilerde düzelmeye başladı yani zaman derim fazla dert etme+ ben saçlarımı 3 numaraya vurduruyorum birçok kız arkadaşım oldu gayet hoş diyorlar saçlarım uzunkende hoş diyorlar bana fark etmiyo ben halimden çok memnunum :)+ unutmaki herkesten farklı olmak bence iyi birşeydir türkiyede özellikle ilerki yaşlarda kellik ile mücadele eden insan sayısı çok fazla sen bunu kendine bi avandaj olarak gör kendini böyle avut derim

Sayfayı Paylaş