Erkekte armut tipi vücut?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Stratovarius tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Stratovarius

Stratovarius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,foruma yeni katıldım.16 yaşındayım yaklaşık 4 aydır cardio yapıyorum(ağırlık nadiren çalışıyorum) beslenme konusunda şeker,karbonhidrat vs. bayağa azalttım elimden geldiğince protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum boyum 1.82 ,88 kilodan 75e düştüm.
    Amacım kas yapmaktan çok yağları eritmek kısaca zayıf olmak.
    Küçüklüğümden beri bilgisayar başında çok oturdum ve pek hareketli değildim bu yüzden normal olduğunu düşünüyorum ama genede sizinde fikrinizi sormak istedim.Vücudum cidden çok orantısız duruyor göbek kısmında yağ yok denecek kadar az ama bacak,basen bölgesi çok kötü durumda,cardio yapmaya devam edersem bu orantısızlık çözülür mü yoksa göbek çevresindeki yağlarda eriyeceği için daha mı kötü durur?
    ayrıca fazla kilolarım dışında pelvis kemiğimde biraz çıkık sanırım t-shirt vs giydiğimde önden hafif üçgen gibi duruyorum:oops: ,kilo versem bile düzgün bi görüntü olmayacağından korkuyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Sizce hormonlarıma baktırmam gerekir mi yoksa tamamen hareketsizlikten dolayı mı vücudum böyledir?
    Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş