erkeklere bir kaç sorum var

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve derin_aker tarafından 10 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yahu tartışmayı sen başlattın artistlik kelimesini ben sana mı dedim kişisel olarak niye algılıyorsun zorla üzerime geliyorsun ayıptır konuyu kapatalım artık zaten konuyu başlatan üye gerekli cevabı almıştır

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    balbao, isim vermedin ama yazdıklarımı birebir alıntılayarak bana yazdığını iyi biliyoruz. kapatalım dersen kapatırız o ayrı. ama birbirimizin yaşam tarzına saygı gösterelim olur mu? sen sevdiğine karışmazsın, ben karışırım. bu da birbirimizi ya da başkasını hiç ilgilendirmez ve bunu bir psikolojik sorun olarak tanımlamayı gerektirmez.

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ben ne yazdım orada çevremde kadın dövmüş maço küfürbaz adam barındırmam dedim çoğu insanda sevmez bunları genel olarak yazdım kusura bakma sende olsan sanada selam vermem hele ki bu yazdıklarından sonra efendiliğimi bozmadım diyede üzerime gelme istersen rica ediyorum özür dilemesi gereken sensin ama beklemiyorum tabiki öyle birşey

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kadın döven adama ben de selam vermem. 18 yaşımda oldu diyorum, aradan 14 yıl geçmiş. ertesi gün hatamı anladım ve bir daha da olmadı. efendiliğini bozmanı gerektirecek bi durum yok. bak bana hitaben insanlıktan çıkmış diyenlere ben efendiliğimi bozuyor muyum?
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Kasım 2014 ---
    aman gerçi ne haliniz varsa görün yaw. hanımın biri gelmiş "erkek arkadşaşım kızlarla geziyor" diye şikayet edip burda 40 tane yabancı erkekle muhabbet ediyor. ötekiler de dinlemeden etmeden kıza şirinlik olsun diye erkeğe saydırıp duruyor. Allah bilir ya o çocuğu dinlesek neler çıkacak. az biraz da kendinize bakın. burda delikanlılık dersi alacak son adam benim. efendiliğini bozana, efendiliğimi bozarım. ya bana yazmazsınız, yazmışsanız da cevap alınca olgunlukla karşılarsınız.
    ha pardon ortaya konuşmuş gibi olup herkesi zan altında bırakmayayım. benim yazdıklarım, bana yazan iki kişiyedir.

Son düzenleme: 11 Kasım 2014
  5. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    yok ben size laf çarpmadım haddim değil herkes istediği gibi yaşasın ilişkisini.buralardan laf çarpmam kimseye ben öyle bir insan değilim tanımam etmem ne diye laf söyleyeceğim o da sizin görüşleriniz tabi ki uyuşturucu satılan yere gitmesine engel olun kaldı ki uyuşturucu satılan yerlerde gezen bir kadınla da olmayın zaten sizin için uygun olmaz

6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bak yine laf çarpıyor :) ama haklısın bana laf çarpmak haddin olmamalı. uyuşturucu denilen şey lokantada bile satılıyor güzel kardeşim. senin gibiler pek uyanık olamaz. o yüzden benim gibi erkeklerin gönül gözüne ihtiyacı vardır bazı kimselerin. sen yine de sevgilinden vazgeçme. senin göremediklerini görüyordur o.

7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    adam kendi kafasında birşey kuruyor hemen saldırıya geçiyor hemen işin kolayını bulmuşlar kadınlara haklısın diye yazınca mayışıyor yok tanışmaya çalışıyor yok şirin gözükmeye çalışıyor klişe işler bunlar söz konusu mesajda üzüntümü dile getirdim bir sporcunun forumda kadın dövmesine yada aşırı kıskanç olmasını eleştirdim çok ağır bir şey yazmadım dikkat edersen kimle sorunun varsa git onla konuş benim üzerimden başkalarına laf söyleme

8. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    evet ahlak anlayışlarımız çok farklı muhabbet etmedim konu tartışmaya geldi o bakımdan. erkeklerin muhabbetine meraklı değilim 40 tane erkekle muhabbet etmek için buraya yazacak birisi olsam 3 yıl bir erkeğe bağlı kalmam değil mi ? canımı acıtan şeyler vardı seviyorum neden böyle oluyor diye sordum merak ettim. cevaplarımıda aldım teşekkürler. herkesin karşısına kendisi gibi insanlar çıksın diyorum.kusura bakmayın başka erkeklere mayışıyorsunuz demişsiniz ama ben sizin gibi tipleri iyi bilirim etek giyme diyip kızlara bakıp bakıp durursunuz makyaj yapma dersiniz süslü kokoş kaşarlara ağzınızın suyu akar .ahlak bekçisi takılan tipler nedense daha bir aç ve ahlaksız oluyor hayret ...

Wimc ve Balboa7 bunu beğendi.
  9. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yok ben direkt sana söyledim zaten balbao söyleyeceklerimi. alıntı yapıp isim verip yazdım dikkat edersen. öyle lafı ortaya koyup da kaçmak yok :)

10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    sizdende özür diliyorum tartışma için benim gerçek fikirlerimdi içinize kurt düşmesin kimseye mayıştığım falan yok konuyu açan erkek olsa kadın dövenler için ne düşünüyorsunuz diye sorsaydı ben yine aynı şeyleri yazardım

11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    çok şükür sevdiğim kız dışında tek bir kızın elini tutmuşluğum yok. şu an bekarım tabi bakarım alıcı gözüyle çevreme o ayrı bişey... çok şükür 40 tane kızla gezmişliğimiz de yok.
    erkek arkadaşınla karıştırma herkesi... süslü kokoş görünce ağzımızın suyu akmaz. alelade sıradan bir kokoştır der geçer gideriz. boşuna demedik delikanlıyız diye :)
    kadın dövme mevzusuna gelirsek, ömrümde 1 kez dövdüm. 14 yıl geçti. 24 saat geçmeden hatamı anladım. bir daha da yapmadım. bugün olsa, dövmem. bu konuda hemfikiriz, kadın dövmek acizlerin işidir.
    önce kendinizi düzeltin de, sonra benim 14 sene önceki mevzum hakkında konuşuruz. dikkatiniz çekerim, bir çocuğunuz belki de 14 yıl önce altında bez kullanıyordu, şimdi kullanıyor musunuz? demek ki zamanla bazı şeyler değişiyor, atlatılıyor.

frodobagins000 bunu beğendi.
  12. Wimc

Wimc Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    Bak sen şu kadın döven delikanlıya. En ufak tolere edilecek durum değil senin şu yaptığın.
    Merak ediyorun bir bayanın erkekleri ilgilendiren bir konu hakkında erkeklere anonim şekilde soru sormasının neresi yanlış?

Canuck bunu beğendi.
  13. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    haydaaa bi tane daha geldi :) yaw 14 sene oldu diyorum 14 sene. sen 14 sene önce sünnet bile olmamıştın değil mi :)
    bu forumda hanımların başlık açmasına izin verilmemeli kesinlikle. bu tipler varken...
    açıklayıcı olması bakımından yazdıklarımı toparlamak isterim,
    14 sene önce bir hanımı dövdüm, sevdiğim kızı. çok pişman oldum, hemen gittim özür diledim. o da pişmanlığımı anlayıp bir daha yapmayacağıma inandığından, hemen affetti. bir daha da yapmadım. o hanım o kadar kaliteli biriydi ki, ayrılmamızın üzerinden 11 yıl geçtiği halde yerine kimseyi koyamadım. bugün olsa o tokatı da atmazdım. zaten tokat atılmayacak kadar kaliteli bir insandı. genel anlaömda da i kadın dövmeyi bir erkeğe, bir delikanlıya yakıştıramam. ama 14 yıl önce, 18 yaşında iken yaptığım bir hata idi. asla ve asla kadınlar dövülmemeli, bu konuda benim 14 seneki önceki hareketim de katiyen örnek alınmamalıdır.
    şimdi, Allah aşkına benim üzerimden, sevgilisi ile arası bozuk bu hanıma mayışmaktan vazgeçin.

frodobagins000 bunu beğendi.
  14. Wimc

Wimc Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    Hristiyanım, sünnet geleneklerimizde yok. Yaver bey yüzünü dahi görmediğimiz bir bayana nasıl mayışabiliriz? İki taktik söyle yol yordam öğrenelim delikanlı abimizden

Canuck bunu beğendi.
  15. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben bilmem o işleri... zaten mayışan, çoktan bu hanımın özeline mesajı atmıştır. konu sahibi özeline baksın, kimden teselli yönünde mesaj gelmişse, mayışan o dur.
    defne özeline bazı erkeklerden mesaj geldi değil mi?
    ben adamı görmeden tanırım :)
    pardon.. derin.
    neyse arkadaşlar yukarda açıklamamı yaptım, cevap verilmezse sevinirim artık.

16. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Ya varya okudukça güldüm yorumlar felan fena helyum mu ne kullanılıyor acaba banda verin la :)

17. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yaver abi çok komik bir adammış:) yazacak cevap bulamayınca böyle oluyor bende ciddi ciddi cevap yazmışım :)

18. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Beyler belki haddim değil ama konunun dışında kalmış biri olarak iki çift laf etmek istiyorum, tartışma tamamen karşılıklı yanlış anlamalardan başladı ve temelde çok zıt şeyler düşünmeyen insanların farklı üslup tercihleri yüzünden bu noktalara geldi. @yaver bey ' in kadın dövmeyi meşru saymadığını, delikanlılık göstergesi olarak kabul etmediğini @Balboa7 ' nin ise hanım arkadaşa yaklaşmak gibi derdi olmadığını, kendi fikirlerini savunduğuna kalıbımı basarım. Üslup biraz sert olabilir, bazı insanlar akdeniz gibi engin, bazı insanlar karadeniz gibi fırtınadır ama kadın dövmeyi yücelttiğini düşündüğüm bir adam için iki satır yazmam, ayrıca bu forumda tavsiye isterken kendi resimlerini yükleyen kadın forumdaşlarımız oldu, kimse farklı yaklaşmaya çalışmadı. Yani herkesin bu forumu ciddiye aldığına, farklı olaylara girmeyeceğine inanıyorum. Sosyal konularda gençlere olumlu tavsiyelerde bulunabilen iki adamın, burda boş yere birbirini kırdığına şahit olmayalım artık.

frodobagins000, TycoLoN, swepturex ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    columbu, senin hatırın için bu 3 kişinin özrünü kabul edip, tartışmayı kapatacağım.
    tamam, özür dilesinler mesele kapansın:cool:

frodobagins000 ve escapist92 bunu beğendi.
  20. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Estağfrullah, yineliyorum haddime değil ama ikinizi de değerli gördüğüm için yazma gereği duydum, sizin yerinizde olsam özel mesaj yoluyla bu işi çözer, çok da farklı düşünmediğime anlayıverirdim. Sonuçta hepimiz biraz biraz her duyguyu barındırıyoruz.

Sayfayı Paylaş