erkeklerde meme büyüme sorunsali

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve EfekanEsirgeme tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EfekanEsirgeme

EfekanEsirgeme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba abilerim kardeşlerim ben 14 yasinda 1.72 boyunda 89 kiloyum bende erkeklerde meme büyüme sorunu olan jinekomasti gibi bir şey var 18 yasina kadar gecmemesinden korkuyorum acaba zayıflayarak göğüslerim küçülür mu? Çok arastirdim jinekomastiyi vs.. Ergenlikte yoğun kilo alip vermeye olarak değişen bir hastalık diyorlar ben şuan diyetisyen eşliğinde hizla kilo vermekteyim 18-20 yasina kadar zayıflayarak göğüslerimin kuculmemesinden korkuyorum.

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    istiyorsan 150 kilodan 50 düş sadece çevresindeki yağlar gidiyor ben de kanıtıyım sadece cevresindeki yağlar azalıyor gercek jinekomasti icinde duruyor ve sıcakda salıyor sogukda kas gibi oluyor yaşımda 18 bu yaşla başla alakası degil gecer diyenler geçtini görmüşmüki geçti diyor göğüs cerrahiye baktırtmak şart

3. EfekanEsirgeme

EfekanEsirgeme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aynen abicim sıcakta salıyor soğukta kas gibi oluyor

4. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Jinekomasti hormonal bir rahatsizlikdir. Hormonal dengesizlik sonucu erkeklerde meme doku olusumudur. Ergenlik doneminde hormonal dengesizlikden oturu olusabiliyor. Ergenliginin gecmesini beklemelisin. Eger 20 li yaslarina kadar gecmedigi taktirde bir uzmana muayine olmalisin. Eger jinekomasti teshisi koyulursa da ne yazik ki ameliyattan baska alternatifte yoktur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş