erkekler göğüs jinekomasti?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cantanar tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cantanar

cantanar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar, ne yazıkki yoğun okul temposu ve işler nedeniyle (bilgisayar mühendisliği) uzun süreler bilgisayar başında kalıyoruz. bu durumdan dolayı biraz fazla kilom var.

bir intern mühendis abimin fazla kilo nedeniyle kalp krizi geçirmesi sonucu ben de kafaya koydum daha sağlıklı bir yaşam istiyorum.
    internette biraz araştırmam sonucu göğüste jinekomasti ve yağ birikimi olarak iki farklı sorun oluştuğunu anladım. fakat doktora falan gitmek konusunda çok utangaç biriyim, hele de bir erkek için göğüsün büyüklüğü konusunda.

aramızda konuda tecrübeli olan birisi varsa ondan yardım istiyorum. göğüs bölgemi çektiğim resimde yağlanma mı yoksa jinekomasti mi olduğunu anlayabilecek bir arkadaş yardımcı olrusa çok sevineceğim.

lütfen ve lütfen eğer bilginiz yoksa böyle bir iğrenç görüntüye bakmayın, ben uyarayım:(
    http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/01/03/fQtN.jpg

1.95 boyum, 95 kilom var.

2. Artemis™

Artemis™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HACKER
    Yer:
    MERSIN
    uc kısmını elledııgın zaman ıcınde sertlık varmı pekı ? bende yaglanma gıbı gozukuyor

3. cantanar

cantanar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok hocam uç kısmında sertlik. hatta normal deriden daha yumuşak ve içine gömülüyor.

Cevabın için çok teşekküğrler.

Sayfayı Paylaş