Erkek Basen Kalça Savaşı (Destek İstiyorum)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve basenwars tarafından 5 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. basenwars

basenwars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kalçam 102 cm basenler 100 spora gitmiyorum günlük koşu vs yapabiliyorum sadece zamanım bol
    Salona yazılmıcam ona göre öneri verirseniz iyi olur basen kalçayı eritip ağırlık setlerini eve almayı düşünüyorum

12 cm kalçamı eritmem lazım belim 90 cm aynı olsun istiyorum galiba ideal ölçüymüş
    sadece bel altında kilom var
    BOY 175 -78 ARASı(en son 1.75 dim 1 sene önce)
    Kilo 73
    Yaş 17
    şimdi abilerim siz bilirsiniz bu kalçayı en hızlı nasıl erititirm antremanın ne kadar zorlayıcı olucaksa olsun en kısa sürede nasıl eriticem 30 kilometre koş diyin koşarım sıkıntı olmaz .
    Sizden tek isteğim şu hareketleri yap 1 ayda şu kadar incelirsn vs örnek verirsenz iyi olur bekliyorum.
    12cm kalça eritme ne kadar bide sizce tahmini
    Lütfen (Erimiyo fln yazmayın eritenler var ama nasıl oldunu tam yazmamışlar moral bozmaya gerek yok)
    Eritmek Var Dönmek Yok bekliyorm

2. basenwars

basenwars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yokmu bunu başaran ya

3. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Öncelikle belin çok kalın estetik bi görüntü istiyorsan belini inceltmen lazım Belle kalçanın aynı ölçüde olmasının estetik olabilme ihtimali yok. İlla eritmek istiyorum diyorsan kardiyo yapacaksın beslenmene dikkat edeceksin zayıflayacaksın bunun olması için. Ama bununla beraber diğer bölgelerde de zayıflama olacaktır.

4. basenwars

basenwars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İdeal bel kaç cm olmalı?
    ben zaten az yemek yemeye alıştım artık .
    Sabah 1 yumurta 1 dilim ekmek
    akşamda ne varsa tek tabak yemek yerim budur beslenmem arada full su içerim gün boyu.
    Ben basen ağırlıklı yağ yakmak istiyorum bel üstüme zaten s beden giyiyorum bel altımda sadece kilo var basen ve kalçada bunu nasıl yok edicem .
    bana bunu 1 ay vs günlük şunları uygularsan şu kadar sürede eritirsn yağları gibi bir vakit vermeniz mümkünmü?

5. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Vakit vermek çok doğru olmaz fakat genel olarak kardiyo ve düzgün beslenme ile yağ yakman gerekir. Bölgesel çalışman , o bölgede ki yağ yakımını hızlandırmaz ve inceltmez aksine kas yaparak mevcut yağları dışarı itmek suretiyle kalınlaşırsın. Bunun için yapman gereken tek şey , ağırlık çalışmalarının sonuna muhakkak kardiyo eklemendir. En iyi sonucu ise sabah aç karnına yapacağın kardiyo sayesinde alırsın , bu arada beslenmene dikkat etmelisin az yemeğe alışmışsın ama az yemekte çok işe yaramaz. Forumda beslenme konularını araştır , bünyenin ihtiyacı olan değerleri çıkar ona göre bir diyet uygula.

6. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Bölgesel olarak yağ yakamazsın yağ oranını düşürdüğünde gitmiyorsa yapacak bişey yok. Yağ depolama dağılımın ise eğer bir hastalığın varsa değiştirilebilir. Eğer çok yüksek östrojenin varsa bu senin kadın gibi yağlanmana sebep olabilir bunu doktor tedavi ettiğinde yağ oranını düşürüp tekrar yağlanırsan erkek gibi yağlanırsın.

7. basenwars

basenwars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabah aç karın yazdım bunu sabah kalkıp koşu yapmak daha faydalı o zaman.bakalım 79 kilodan 72 ye düştüm bu arada kalçam inceldi tabi ama dahada inceltmek istiyorum işte. çok iğrenç duruyor
    bel inceltme kısmını anlamadım ideal bel ölçüsü nedir?

8. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    İdeal bel ölçüsü çok karışık bir kavram ama , bence ideal olan sana hoş gelendir diyebilirim. Kişiden kişiye değişir bu o yüzden birşey söylemek pek doğru olmaz. Takma bu kadar kafana zamanla düzelir zaten merak etme. Bu arada diğer bölgeleri sormuyorsun farkındaysan ya o bölgeler " ideal " yada gözüne hoş geldiği için sormuyorsun umarım dediğimi anlamışsındır ;)

Sayfayı Paylaş