Erkek ağdası????

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve oniks41 tarafından 12 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bugün bir alışveriş merkezinde erkeklere özel tüm vücud için tasarlanmış sir ağda gördüm.Böyle bez şeklindeler o bezleri elinde ovup ağdayı hazır hale getiriyormuşsun. Markası Nivea idi sanırım.
    Benim göğüs ve sırt bölgemde çok kıl var.Yaklaşık 1 ay önce tüy dökücü kremle aldım hepsini ama yeniden çıktılar.Malum birde yaz aylarındayız denize,havuza gidicem,kıllı görünmek istemiyorum:D hem göğüs bölgesindeki gelişimi daha rahat anlıyorum kılsız olarak.

Özetle bu dediğim ürünü kullanan var mı? Acıtıyor mu alerji filan yaptı mı?

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ilk defa senden duydum araştırayım olumlu bişeyler bulursam yazarım buraya :)

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    abi erkeğe özel ağdanın ne gibi bi farkı olabilirki ? :D en iyisi sıcak ağda al kaynat sür çek tertemiz :D basketbolcu oldugum için bacaklarıma sürekli yapıyodum fazla acıtmıyo sadece sıcak olarak sürerken biraz bacagın yanıyo o kadar :) ama gögüs ve göbekte yapmanızı tavsiye etmem . denedim kan aktı :D

4. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
  5. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben 18 yaşndayım aileyle yaşyorum annem daha geçn şakayla karşık tüylerini sakın alma diyor yahu siz nasıl alıyorsunuz bu tüyleri aileniz birşey demiyormu hani yaşta küçük :D

6. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Bende bu kıllar yüzünden şort bile giyemiyorum :D Kolumda falan doğru düzgün olmayan kıl bacaklarda fışkırıyor. Basketçi falanda değilim gerek olmuyor ağdaya falan. Ama DNA larımıza sövmemek elde değil.

7. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ya :D makası denemelisin :D

8. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben göğüsümdeki kılları ikinciye tüy dökücüyle aldım :D şu an sakal gibi çıkmaya başlıyorlar.biraz daha uzasınlar bu dediğim özel ağdayı denicem farkı belkide erkeklere özel olduğu için daha kalın kıl köklerini kolay ve acıtmadan alıyodur????? :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:46 ----------

ayarlı traş makinan varsa 3 numaraya vurabilirsin. Ama dikkatli ve her bölgeyi eşit almaya çalış.Bir tarafı fazla alırsan yolunmuş tavuk gibi durur sonra :D

ben yazın kapri giymek için bacakları direk 3 numaraya vuruyorum.Gayette rahat oluyo tavsiye ederimthums:

Sayfayı Paylaş