Erkeğin Goğus kılları olmalı mı?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve scorpi tarafından 21 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Kıllı Goğus mu Kılsız Mı

1. Kıllı

35,1%
  2. Kılsız

27,7%
  3. Az Kıllı

37,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 119 üye.
  1. scorpi

scorpi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar
    sizce tamamen kılsız bir vucut gogus mu daha iyi yoksa kıllı daha mı iyi..
    bazı kızlar kıllı gogus un daha seksi oldugunu söylüyor
    ama prof bodycilerin neredeyse hiç birinin kılı yok
    sizcede yeteri kadar kas erkekligi sembolize etmiyor mu zaten. kılar o zaman yersiz kalmıyormu
    veya hem kıllı hem kaslı bir vucut kaba bir tabir olacak ama hanzolaştırmıyor mu?
    özelikle bayan üyelerin yorumlarını bekliyorum..

[/list]

AGZL bunu beğendi.
  2. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    bill goldberg dewki yani avatardaki adamın traşlı göğüsü bence harika hava katmış herife traşlı daha iyi bence kirli göğüs olcak yani hehe...

3. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kıl bizim simgemiz

Kıl erkeğin olmazsa olmazıdır.Ama aşırı oluncada kötü gözüktüğü bir gerçek.Oyüzden ne çok nede hiç olmaması en iyisi az olması :) .....

4. jngoldman

jngoldman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kişiye özgü bir sebep ama az kıllı olmasında fayda var ankete ise kılsız işaretledim öyle olması bir vücutçu için en uygunu

5. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    1-vücutcu erkek
    2-göğüs kıllı erkek

bence her 2side çekici ama vucudu sağlamsa (özellikle üst göğüs dolgunsa :D ) kılsız olsun..hem kas bide üstüne kıl olursa abartı olur..

ama vucut çalışmamış ve çelimsizlik abidesiyse kıllı olması göze hoş gelir..
    ama böle imanına kadarda kıl olmasın tabe,yani göğüs kılları gömlek giydiğinde en üstteki düğmeden dışarı çıkmak için ayaklanmasın ve omuzdaki kıllarla bütünleşmeye çalışmasın..öööfff ne o öle süeter giymiş gibi :D :D

|Hiç|, dinamik.ip ve fanat1 bunu beğendi.
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    şahsen ben kılsız bir üst göğüsü tercih ederdim..hiç bir avantajı olduğunu sanmıyorum kılın..ama insanların elinde olmayan bir konu malum..yani az kıl , çok kıl elde değil..ya traş edersiniz yada kıllı durur..(traştan sonra uzayan kirli ğöğüs kılının yaklaşımı size kalmış) tamamen genetik bir hadise..benim vücudum çok kıllı olmasada mesela tricepste çıkan kıllar var..yada alt sırtta..yani kontrolü çokta münkün gözükmüyor..

Kılsız günler..

7. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bu kıl olayı bence kişinin rengiyle de alakalı.Mesela sarışın,beyaz tenli bi insanla esmer bi insanın görünümü bir olmaz.Esmerde daha az kıl olsa bile sarışından daha kıllı durur ve estetiği bozar.Sarışınlar bu konuda şanslı bence.

8. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Az birşey kıl olmalı göğüste ve bacakta bence.Kılla ilgili bir olay yaşamıştık lisedeyken o aklıma geldi bölgemiz sahillerinin kız haritasını çıkarmıştık denize gitmeden önce fakat arkadaşlardan biri tutturdu kız olmayan bir yere gidelim diye biz onu dinlemedik tabi ama neden böyle düşündüğünü de bir türlü anlayamıyorduk derken denize girdik ve arkadaşın göğüs kılları denizden çıktığında dimdik bir hal aldı meğerse gelmeden önce evde makasla göğüs kıllarını kesmiş ama ne gülmüştük.

9. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    kıllllllllllllll???

herşeyin orta seviyesi makuldür bence, az kıl en iyisi kılmıl boş şeyler ya salında

hem kılda keramet olsa g... çıkmazdı :lol:

10. etsutyumurta

etsutyumurta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herseyin fazlasi zarar :D

11. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Eger vucudunuzda kas gruplarınız görünür haldeyse kılsız bir vücut .. Sahsen ben bisiklet sporuyla ugrasıyorum ve kaslarımı spor yaparken gormek istedigimden bacak kıllarımı bile alıyorum .. Kasları görmek beni spor yaparken agırlık kaldırırken daha cok motive ediyor .. Ve tabi daha temiz bir goruntu olayıda var

12. çaylak baron

çaylak baron Guest

slm

kıllı,kılsız farketmez.ama biraz bronz tenkiysen kılları kesince orası hafif beyaz kalyor şahsen başıma gelmişti. :D ne yapmak lazım bilmiyorum.az kıl ideal bencede.

13. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Ben arkadaşın dediğine katılıyorum definasyondan çıkmış bir vücut kılsız süper durur..Ama kıl miktarının da tn rengininde bunda çok önemi var..Ben traş makinasyla almıştım tatile gitmeden tüm göğsümü ve karnımı..İlk anda tavuk gibi hissettim kendimi..Son hafif batmalar yaşadım ama sonra alışınca temiz, pırıl pırıl hoşuna gidiyor insanın..Kız olsam kendime verirdim :D

legola21, fanat1 ve himes bunu beğendi.
  14. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Bende fazlasıyla var isteyene bir kısmını verebilirim.
    En iğrenç yanı sırt ve omuz üstlerinde çıkması.
    Gögüs kıllarımı çok severim ayrıca :)

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kaç sene öncesine kadar göğüs bölgemde hemen hemen hiç kıl yoktu ve bu durumdan çok memnundum, sanırım yağ oranıyla kıllar arasında bir bağlantı var.
    Yağsız olup sonradan yağlananlarda kıl miktarı artıyor diye düşünmeye başladım.
    Ancak her şekilde çok kıllı biri değilim ve bu durumdan çok memnunum.
    Kılın yakıştığı insanlar vardır bence, bunu arada belirteyim, mesela bir Tom Selleck kıllı, bıyıklı bir adamdı ve ona gidiyordu, ama bazı insanlar var, ince hatlı, kıl kesinlikle o insanın mizacına uymuyor, o durumlarda kılları bir zahmet almaları lazım bence :D

Sampiyon bunu beğendi.
  16. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben kıllı sayılırım ama sarışın olduğumdan fazla göze batmıyo.Ama özellikle göğüs arasını falan gölgeliyor o yüzden alıyorum makineyle.En temizi makina :)

17. lordfoul

lordfoul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sadece estetik acıdan bakarsak, cok kıl da kötü 0 kılda kötü, ama cok kıldansa 0 kılı tercih ederim.

vücutcuları ele alırsak, hem kaaslı hemde 0 kılsa, bilmeyen/tanımayan insanlarda ulan bu ne ayak durumu yaratabilir.yanlıs bişey ama insanlarda böyle bi anlayıs var sonucta..
    benim tercihim hem kaslı hemde az/orta karar kıl (tabi göğüs kol ve bacak için, sırt omuz falan çok çirkin durur)..
    şahsen çok kıllı sayılmam ama önden bakıldıgında bir T var tabi :D şikayetcide degilim. ha bide böyle omuzda sırtta falan tek tük tel tel çıkan kıllar var böyle cok sinir bozucu.belli olmuyo ama aynada falan fitil ediyo adamı.

erkekte bacak kılı isi olmassa olmaz gibi bişey.benim tanıdıgım kendınden 0 kıllı bacagı olan erkek yok.. heleki, renk degistiren bir teniniz varsa zaten kıl fazla problem yaratmıyor bence. mesela ben normalde cok beyaz ve acık sarı arası bene sahibim ama günes gördümmü her ne hikmetse bronzu falan gectim asagı yukarı anelka gibi oluyorum.. bi kac ay sonra o karalık gidiyo ama daimi bir bakırlık kalıyo.. onun icin her daim. şort mayo bölgem bembeyazken asagısı koyu gozukuyo. zor durumlar yaratıyo bu tabi yeri geldiginde eh. velhasıl kelam. kıl onemli degildir, miktarı ve cilt rengine uyumu onemlidir.. :)

arkadaslar ayrıca oyle kaslarım gozukecek diye gaza gelip jilet vurıyım demeyin bin pişman olursunuz, en azından makine falan kullanın :)

18. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Valla göğsüm bayağı bayağı bir kıllı.3-5 sene öncesine kadar bu durum beni çok üzüyordu.1-2 defa tüy dökücüyle ve jiletle almıştım hatta.Fakat son yıllarda farkettim ki kızlar göğsü kıllı erkekleri tahrik edici buluyor.Gerçekten son yıllarda göğsümün kıllı olmasının ajantajını çok yaşadım.O yüzden artık hoşuma gidiyor böyle olmam.Ve bir daha da almayı düşünmüyorum..

19. CENTAUR

CENTAUR Guest

Göğüste kıl amenna ama karında, omuzda, birazda sırtta da çıkınca evrimi homo saphien le neandertal arasında yarım kalmış gibi oluyor :lol:. Helede siyah saçlı ve beyaz tenlilerin bir kısmında var ve çokta göze batıyor. . En makulü biraz göğüste ve karın kaslarının tam ortasında ince çizgi şeklinde çıktığı kadar ideal, eğer zengin olsam ilk yapacağım şeylerden biri lazer epilasyon erkeksi görünüm için kaslar yeterli.

legola21 bunu beğendi.
  20. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ben bu konuya bodyci zihniyetiyle değil, eski usul mahalle delikanlısı bakış açısıyla yaklaşıyorum. Delikanlı adam kıl almaz diyenlerdenim. Müsabıkları ayrı tutuyorum ama kas göstermek için kıl almak bana ters.

Sayfayı Paylaş