Erkeğe beyaz ten yakışır mı?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Mertba tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. Mertba

Mertba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyaz ten derken güneşten korunan ve mat bir ciltten bahsediyorum.Sağlıklı mıdır?Hangi fiziksel özelliklerle belirgin ve hoş bir hale gelir?Vs.Vs...

2. kahveisteyen

kahveisteyen Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de peynir beyazı cilde sahibim. Sağlıkla değil, genlerle ilgisi var. Güneşten ömrüm boyunca kaçmalıyım, 20 faktörlü güneş kremiyle (en az) güneşlenmeliyim.
    Genelde koyu renk giysiler yakışıyor ama stil sahibi biri her rengi kendine yakıştırır. Bende olmadığı için eşim olmadan alışverişe gitmem. Beyaz tenlilerin kesinlikle en çekici yeri yüzleridir, tuhaf sakal çeşitleriyle kapatmamalı, saç traşına özen göstermelidirler.

3. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    bencee ufakk bi makyajj da fena olmazz hey allahim ya soruya bak

sosunaverenso bunu beğendi.
  4. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Erkeğede bayanada esmerlik çok yakışıyor bence tabi benim görüşürüm bu

5. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    hmmm hatunlar kekolara ondan hasta oluyorlar demekki

sosunaverenso bunu beğendi.
  6. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    erkekte güzellik kavramında koyu ten ön kuraldır... bu bir gerçektir. aksi savunulsa da bu böyledir...

7. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul

bu agresifliginizin nedenini anlamis degilim eger basliga bir katkiniz olmiyacaksa lutfen mesaj yazmayin
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bence erkegede bayanada hafif bir bronz ten yakisir cok beyaz olmakta bence iyi degil gibi

TuGhAn, komutan ve slymnasye bunu beğendi.
  8. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz tenli olup esmerleri kıskanmanın diğer adı desek bence en doğrusu... keko mu oluyor her esmer? ben esmer değilim... yanık buğday tenliyim ama dediğin yanlış...

9. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben de beyazım.Güneş bana yaramıyor gerçekten.Çocukken kötü şekilde yanmıştım güneşte.Su toplamıştı omuzlarım falan.Cilt kanseri olmadıysam iyidir.Güneşten kaçıyorum o gün bugündür.Akşamüstü denize girerim sadece.

10. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    boylee sacma sapan basliklar görünce dayanamiyorum esmer diilm bugday tenli de ama kız konusuna gelincede cogunuzdan iddaliyim illa esmer olma gerekmez her insann kendine gore güzeldir onemli olan birbirine uyumu

11. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    baslik size sacma gelmis olabilir ama diger yorum yazan arkadaslara saygisizlik yapmaya gerek yok

bize bir tane bembeyaz tenli yakisikli bir erkek gosterin bizde bu bronz ten sevdamizdan vazgecelim

12. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    ne konuda iddialı olabilirsin ki?!? neye göre... bu tartışılır...

sezer bey ... beyaz tenlilere örnek ben verebilirim :)

dünya çağında ünlü, brad pitt... türkiyeden de ünlü kıvanç tatlıtuğ... ancak tatlıtuğ bir demecinde teninin renginden nefret ettiğini söylemişti. Ayrıca brad pitt de evet yakışıklı ama reklam ürünü çok abartılı hollywood ürünü:...

ufak bir not ta... dünyanın en yakışıklı erkeği seçilen tolgahan sayışman da zamanında bir yarışma programında erkekte güzellik kavramı nedir sorusuna, dünyada erkekte güzellik kavramı var demişti. Çenesi ve elmacık kemikleri belirgin koyu tenli erkekler güzel olarak görülmektedir demişti...

her neyse bence ten rengi koyu her zaman iyidir erkekte çünkü kusurları da kapar bir nevi ciltteki... kızda da tam tersi açık ten iyidir denir ama koyu çok süperler de vardır!

SEZER YZL bunu beğendi.
  13. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    boyle tarisma ortamlari guzel oluyor gercekten ben bayaz tenli yakiskli erkeklere ornek istedim ve arkadasimizda verdi iste tarisma boyle olur

hakaret ederek tarisma olmaz o olsa olsa kavga olur ve burda kimse kavga etmek istemiyor

14. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    :) İlginç bir sohbet ...
    Bende kız gözüyle yorum yapayım dedim...
    Erkeğin esmeri biçok kız tarafından daha "çekici" bulunuyor, benim bildiğim-duyduğum bu yönde...
    Ama beyaz tenli erkeklerin de farklı bir aurası oluyor, böyle o yüzlerindeki beyazlık; farklı bir temizlik, saflık, güven duygusu, insancıllık hissettiriyor karşıdaki kıza :) Daha gerçek gibi sanki ! Daha başka bi dünyadan gibi ! Sanki o beyazlık onların güzel yüreiğinin yansıması gibi oluyor... Tabii, bu benim düşüncem :)

Berkthagar, smltncr, 307KD ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  15. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Belki kirli sakal bırakabilirsin, biçok kız kirli sakal bırakan beyaz tenli erkeğe bayılır :p
    Bi de beyaz tenlilerde giyim çok önemli kanımca; daha böyle renkli şeyleri tercih edebilirsin; yaz da geliyor...:) Tabii tarzınızı bilmiyorum ama renkli ve spor kıyafetler beyaz tenli erkeklerde daha bi güzel, daha bi karizma duruyor.
    Bi de tabii ki "siyah" güneş gözlüklerini de unutmamak gerek. :)

16. One-Way

One-Way Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Erkeğe beyaz ten yakışır mı?

- şüphesiz bunun cevabını beyaz tenli erkeğe bakan kişinin beğeni kriterleri verecektir. Genel olarak şu şöyledir bu böyledir demekte çaresiz kalıcaktır.

Örnegin kirli sakal bıraktıgınızda size hayran kalacak, sizi gördügünde ağzının suyu akacak bireyler olurken bir yandan da o kadar itici bulacak olanlar olucaktır

iş bu nedenledir ki siz kendi beğenilerinizi göz önüne alın, diyelim kirli sakal bıraktınız. hoşunuza gidiyormu görüntünüz? evet diyorsanız bırakın öyle kalsın. Yada renkli giyinin densede siz kendinizi siyahların yada koyuların içinde güzel görüyorsanız bırakın öyle kalsın.

Not: Esmer tenli (aslında esmere yakın, sanırım bugday ten daha uygun) biri olsamda örnegin ben ne kadında ne erkekte esmer teni hoş bulmuyorum. Kendimde de begenmedigim için olabildigince güneş ışınlarından korunuyorum. Kararmak istemiyorum :)

17. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Farklı bir bakış açısı:
    Beyaz tenli olmak bir asalettir. Japonya, Çin(vb) ve zencilerin dışlandığı yerlerde beyaz insanlara kaliteli gözüyle bakılıyor. Hatta uzak doğulu kadınlar hep bembeyaz kalmak için ellerinde şemsiye ile gezerler. Çingenelere her zaman 2.sınıf muamele yapılıyor. Amerikalı zenci şarkıcı micheal jackson da sırf asil görünmek beyaz oldu. Ama ne mutlu ki, bizim kültürümüzde böyle ayrımlar yok. Beyaz-esmer-sarı burada farketmez:)

18. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bir bayaninda bu basliga katilip fikrini belirtmesi cok guzel olmus

bizim gorususmuz (erkeklerin) ne olursa olsun bayanlar acisindan durum nasilsa erkekte guzellik ona gore belirlenir yani biz istedigimiz kadar esmer ten iyidir diyelim bayanlar beyaz iyi diyosa iyi olan beyazdir

19. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende beyaz tenliyim ve tenimle mutluyum :) ama gerçekten de ten rengi esmere kaçan erkekler daha çok rağbet görüyor gördüğüm ve duyduğum kadarıyla. Ama mesela bende esmer kızları çok beğenmem sıradışı bir durum olmadıkça

20. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    kızlara sorman gerek o gözle bakmadım. ama ben beyaz tenliyim

Sayfayı Paylaş