Erkal Özağı

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Despo tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Dereceler :

-2003 Türkiye Vücut geliştirme Şampiyonası - Antalya
    ( 70 kg ) Türkiye Şampiyonu

-2004 Türkiye Vücut geliştirme Şampiyonası – Trabzon
    ( 75 kg ) Türkiye Şampiyonu

-2005 Türkiye Vücut geliştirme Şampiyonası – Adana
    ( 75 kg ) Türkiye Şampiyonu

-2008 NAC International Wordl Championship – ATİNA / Yunanistan
    Dünya Şampiyonu ( SİKLETİNDE )
    Dünya Şampiyonu ( OVERALL ) – Tüm kategoriler Şampiyonu

ERKAL OZAĞI - ÖZGEÇMİŞ

Erkal OZAĞI,1973 Sivas doğumluyum, doğma büyüme İstanbul Kadıköyde ikamet etmekteyim.

Şu an 2 seneyi aşkın Tan Club'de fitness Koordinatörlüğü yapmaktayım. Spora orta okul çağlarında başladım,birçok spor dalıyla ilgilendim,bunlardan biride vücut geliştirme idi.zamanla vücut geliştirme sporuna daha fazla mesai harcamaya başladım.ve bu sporun gerçekten,çok iyi beslenme, özveri, sabır, azim, zaman, ve maddiyat gerektirdiğini fark ettim,başlarda hobi olarak yaparken, zamanla dahada içine girerek ve bu sporda gerçekten çok bilgili bir şahısın yanında vücut geliştirmenin inceliklerini öğrenerek, kendimi geliştirerek ve eğitim vererek devam ettim.İlk yarışmam 2003 Antalya Türkiye şampiyonasında, 70 kg'da Türkiye şampiyonu oldum, 2004 Trabzon ve 2005 Adana 75kg'da Türkiye şampiyonu oldum, bu dönemde Türkiye vücut geliştirme federasyonu ceza aldığından dolayı 2 sene faaliyetde bulunamadı.2006 Nutrimax suplement firmasının İstanbul bostancı Greenpark otelde düzenlediği özel yarışmada 80kg'da şampiyon oldum.2007 İstanbul ckm (Caddebostan kültür merkezinde) Nutrimax Cup özel yarışmada, Türkiye`nin önde gelen yurt dışında derece yapmış biri Avrupa Şampiyonu olmuş diğeri gençler dünya 2. si olmuş ve Türkiye şampiyonlukları olan diğer yarışmacılarında katıldığı yarışmada, 80kg şampiyonu ve overall (Tüm Sikletler Şampiyonu) oldum.her geçen sene başarı çitam yükselmesiyle, zorluklarda yükseliyordu hazırlık dönemi, daha fazla mesai, daha fazla maddi gider vs. nihayetinde birkaç şahsın ve tan club'ün yardımıyla, 07.06.2008 İnternational NAC Championships in Greece in Atina’da 25 ülkeden 180 atletin katıldığı, dünya şampiyonasına hazırlandım.

-172cm'de Dünya Şampiyonu ve Overall (tüm kategoriler şampiyonu) oldum Türkiye`nin adını birçok ülkede duyurdum ama malesef tüm çabalarıma rağmen Türkiyeme duyuramadım ve şimdi Almanya Hamburg’da 27 kasımda yapılacak olan Mr. Üniverse şampiyonasına hazırlanıyorum..

Ekli Dosyalar:

Prometheus676, builtman, joseph18 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Fotograflarda bir problem olabilir mi? Göremiyorum ben hiçbirini...

3. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    evet fotoraflar gozukmuyor :(

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Resimler yeniden eklendi.

saydam, djburakgs ve zigbog bunu beğendi.
  5. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    ne demeli başarılarının devamını dileriz...türkiyede bu işi yapmanın zorluklarını zorda olsa aşıp belli bir yere gelmek de güzel...umarıız universte de başarılı olur....

6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    bu adamın bir bacak pozunu gormuştum gerçekten andreas munzer i andırıyordu. 35 yaşında olması çok ilginç 52 yaşında gibi gözüküyor.

7. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    Erkal yarışmaya katılmadan önceki son antreman ve sıtratejisini tulug hoca yaptırmıştı. Gerçekten işe yaramış. Başarılarının devamını diliyorum.

kolay gelsin...

8. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    bu abimize 2-3 gün facebookta rastlamıştım.Allah ın hikmeti bugün foruma resimleri eklendi :) benm baktığım resmlerde iyi değildi ancak yarışma resmlerini görünce çok şaşırdım.
    özellikle bacakları çok iyi. bence gerçek vücutçu detaylarda gizlidir ve Erkal Özağı nın üst göğüs, arka bacak ve kalfları çok iyi. göğüs kol çalışıp yarışmaya girmeye çalışan fıs adamlardan olmadığı belli
    yüzündeki latin çete üyesi ifadesinden kurtulduğunda :) ve hacmini artırdığında dünya çapında yarışacak kapasiteye gelmesi hiç zor olmayacaktır.

9. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Mükemmel bir fizik başarılarınızın devamını dilerim ve umarım sizin gibi bir sporcuya daha fazla uluslararası başarı getirebilmesi için gerek özel gerekse devlet eliyle sponsorlar bulursunuz.

10. Hanamichi Sakuragi

Hanamichi Sakuragi Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    back double biceps pozunda kalçaları tarak tarak.. hamdullah aykutlu yu andırıyor..

11. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    cok basarili bir vücut.ama ben bu sporda vücut güzelligiyle beraber yüz güzelliginide cok önemli buluyorum,hatta serdar aktolga bi yazisinda söylemisti.juri üyeleri yarismada birbirine cok yakin vücudu olan yarismacilarda son care olarak yüz güzelligine görede puan veriyolarmis...allah her kulunu özenmis yaratmistir,ben bi insan olarak allahin yarattigi hic bi kula cirkin falan diyemem dememde..ama bu yarismaci arkadasin vücudu cok güzel ama vücuduyla yüzü birbirine uymuyor gibi geldi bana..sanki o vücudun üzerine o kafayi biri koyup kacmis gibi

12. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kendisini Tuluğ Hocamızın Majestik salonundan tanırım, daha 2004-2005 senelerinde potansiyelini belli ediyordu, hep define, hep formdaydı, o salondan kimler geldi geçti, kürle bir yere gelenler, sezon dışı köfte gibi olanlar, ancak Erkal Hoca bu işi hakkıyla yapan, çok efendi birisiydi, bacakları o daha o zamandan çok dikkatimi çekmişti, kısa boylu vücutçuları çok takdir beğenmem ama onun bu noktaya gelmesine şaşırmadım diyebilirim.
    Resimlerde fotojenik çıkmamış ama çirkin birisi değildir, ancak maalesef bir gözü camdır, sanırım bazı arkadaşlara bu biraz korkutucu ve sevimsiz gelmiş, ama tipi kariyerine engel olacak birisi değil kesinlikle, başarılarına başarı katmasını diliyorum.

everest bunu beğendi.
  13. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    karasan umarim bu bazi arkadasalara sevimsiz ve korkunc gelmis lai bana degildir..cünkü gözü benim dikkatimi bile cekmedi sen diiynce bakip gördüm.benim yazdigim sey cirkinlikle güzellikle alakali bisey degil.sadece bazen bi surati yada kafayi,o kafayi tasiyan vücutla bir göremiyorum.yoksa yukardada yazdim allahin yarattigi kula benim cirkin ne demek ne haddime..mesela su 18 yasindaki rus body ci coocuk sitede resimelri mevcut.o cocouksu suratin altina o vücut gitmemis ikisini birbirine uygun göremedim diyede yazmsitim..cok basarili cok güzel bi vücudu var hocamizin.ama resimden galiba suratinin görünüsü biraz daha yasli görünüyor vücudu ise cok iyi ve cok genc duruyor.belkide bundan öyle geldi..ama kesinlikle korkutucu ve sevimsiz degil.bunu ne diyebilirim nede derim...saygilar

14. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Söyleyecek birşey yok, resimler konuşuyor.
    Arkadan çift biceps pozunda yanındakilerle kıyaslayıp omuz kalitesine bir kez daha baksın herkes. Trapezler müthiş bence, önden pozda da çok belli.

Yiğidin harman olduğu yerlerden birinde Sivasta doğmuş, bende Gürünlü sayılırım biraz. E toprağımdır görünce bir kat daha sevindim :)

Başarılarının artarak devamını dilerim.

15. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    gaddar kemal trapezler gercekten muthis bizim hemsonun iyi dikkat etmisiin.sen diyince bende arkadan cift biseps pozuna baktim benimde su dikkatimi cekti.omuzlar o pozda dennis wolf un omuzlarina cok benziyor,rakipleriyle kiyaslarsaniz erdal hocanin omuzlari bir uctan bir uca kalinca uzaniyor.sanki iki omuzunun arasina kalin bi zopa uzatmislar gibi.sirttan cift biseps pozu verince dennis wolfun omuzlarida böyle görünüyor.genelde bi cok body cinin bu pozda omuzu arkadan yuvarlak görünür.ama erdal hocada da dennisinki gibi dümdüz ve cok kalin uzaniyor..

16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok iyi. Trapez ve bacakları muhteşem. Bicepsleri D.wolf'unki gibi. Onunda bicepsleriyle uğraşması lazım.
    Karın kasları bu vücudu haketmiyor. Pozlamasını çok beğendim. 3. ve 6. fotolarda, omuz, kalça, bacak ve kollarının kalitesi ortaya çıkıyor. Bunda poz verişininde etkisi var bence. Sırtıda hacimle daha iyi duruma gelir. Gerçekten define biri kendileri...
    Ayrıca poz verirken surat ifadesini oturtmalı...

17. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Benim vücuda yorum yapabilecek hakkım yok ama tek eksik olan şey diyebileceğim biraz gülücüktür..pozlarda biraz gülümseme gerçekten daha hoş bir hava katıyor...neden bilmiyorum ama mr.olympia'da da öyle pozitif bir enerji katıyor..

18. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    hocayı geçen Akasya Durağı adlı Tv dizisinde gördüm gerçekten çok keyifli sahnelerdi:)

19. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    evet haklısın cusco mesela hiç gülmeyen dorian yates bile poz verirken birazda olsa gülüyor. nasser de öyle normalde buz gibi adam ama poz verirken gülümsemeye gayret ediyordu.

20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    vücudu harika erkal abinin özellikle kanat trapez ve omuzlar mükemmel başarılar kendisine

Sayfayı Paylaş