Erkal Özağı tv8 de

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jarhead tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar Türkiyede vücut geliştirme sporuna bir çok katkısı olan, 1 senede 2 kez overall şampiyonu olmuş bizi avrupada temsil eden erkal özağı abimiz, 2 ocak cuma günü yani yarın sabah 10:00 da tv 8 de ebruli programına katılacak. kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Eger kaydedip video formatinda forumda paylasabilecek birileri olursa, cok memnun olurum. Benim seyretme sansim yok.

3. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sadece programın sonunu yakalayabildim. Son cümlelerde şu şöylendi. "Artık "No pain No Gain " diye bir kavram kalmadı. Sporun acısız olması gerekir. Aksi takdirde vücudumuzu aşırı hırpalıyoruz demektir."

4. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Ben Adana kebapi acili sevdigim gibi body nin de acilisini severim. Boyle olunca lezzeti daha artiyor :)

5. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten bunları bir doktotor baayan söyledi ve bizimki sessiz kaldı.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bence gayet iyi gecti bu spora kötü bakışla bakanların filir değişmesine yardımcı olabilir.
    Örnek olarak, Ebru Şallının oğlu okulda ismim Erkal demesi ve onu kaslı olduğu için çok sevmesi, olumlu karşılanabilinir.
    Supplementlere değinmesi ve protein tozları ve amino asitler vs. kullandığını söylemesi bu ürünleri ilaç olarak lanse edenlere karşı iyi oldu.
    Sponsoru Perfect nutritiondanda bahsetti ve çok yardımcı olduklarını söyledi. Bu şekilde reklama rtük ceza veriyor diye biliyordum.

Sayfayı Paylaş