Eritropoetin (supplement değil)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ironpump15 tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Al yuvar sayisini arttrarak antrenman kalitemizi ne kadar arttirabiliriz?

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kanın oksijen taşıma kapasitesi arttıkça, elbette kondüsyona ve özellikle yağ yakmaya da inanılmaz katkı sağlayacaktır ama sadece EPOnun varlığı yetmez. Kombine ile etkili olur(gerekli vitaminler, hemoglobin artırıcı proteinler vs..) Bunu vücuduna yapay EPO enjekte ederek yapmak yerine, imkan varsa yüksek rakımlı yerlerde antreman yapmak, iyi bir seçenek olur(Oksijen yetersizliği, vücudu EPO üretmeye zorlar)
    Vücuda yapay olarak enjekte edersen de, şuna dikkat et. Aşırısı, kanı yoğunlaştırır, damar tıkanıklığına ve hatta geri dönüşü olmayan felçler geçirmene sebep olabilir.

3. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Bu söylediğini fizyoloji hocasida söylemişti zaten,benim anlatmak istediğim çok büyük dozlarda kullanmak değil,yaninda b12 ve de folik asit dusunuyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mayıs 2016 ---
    Bu söylediğini fizyoloji hocasida söylemişti zaten,benim anlatmak istediğim çok büyük dozlarda kullanmak değil,yaninda b12 ve folik asit dusunuyorum

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Son düzenleme: 4 Mayıs 2016
  5. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Spor bilimleri okuyorum,fizyoloji dersinde endokrin sistemindeyizde,zaten atletizm kökenli olduğum icin mesafecilerin bir çok kez kullandigini gördüm ama bodybuldingteki etkisi ne olur onu merak ediyorum

6. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
  7. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Darisi benim basima diyelim :D ozaman b12,folik aside devam,benim dusuncem sonuçta herkes kur yapiyo bende yapiyorum ama bu tarz şeylerin fark yaraticagini düşündüğüm için bu tarz şeylere yoneldim elimden geldiğince arastirma yapmaya calisiyorum,okuldan hocalarada danistim ama farmakoloji hakkinda genelde benim bildiğim şeyleri söylediler malesef

Sayfayı Paylaş